Autor Zpráva
Radim10
Profil
Ahoj,
potřeboval bych poradit. Před nějakým časem mi z ničeho nic přestaly jít přehrávat některé filmy v programu VLC. Občas se vyskytne i film, který mi nejde přehrát ani ve Windows Media Player a Windows Media Player Classic. Ve VLC mi to např. hlásí: "váš vstup se nepodařilo otevřít, zkontrolujte logy pro detaily."
Dříve jsem přehrával všechny dvd v pohodě.
Prosím o radu
Předem dík
Radim
hexageek
Profil
nejjednodusi zpusob je , download "K-lite media codec pack" tu nejvetsi verzi, a v pruvodci pri instlaci vsechny video pripony asociovat s windows media player..
YOYO
Profil
já bych se zaměřil na to "zkontrolujte logy pro detaily." ;)
Radim10
Profil
No já právě nevím, jak mám ty logy zkontrolovat... :)
YoSarin
Profil
hexageek:
Výborná rada. Obzvlášť proto, že v tebou zmiňovaném codec packu je jako defaultní přehrávač WMP-classic. Tedy ten, u kterého Radim10 (také) reportuje problém:
Občas se vyskytne i film, který mi nejde přehrát ani ve Windows Media Player a Windows Media Player Classic
hexageek
Profil
yosarin:
vse vzdy vyresil k-lite, jenze jsou filmy co maj kodeky co nejdou prehra ani takto. to se stava. Ale WMP a WMPC funguji oba ze stejnych kodeku, ale napriklad WMP neprehraje poskozeny video soubor napriklad.
YoSarin
Profil
hexageek:
Jo, je pravda, že když něco nezvládne vlc, mpc si s tím většinou poradí (a funguje to i opačně - třeba mkv mi jdou líp ve vlc). Ale to neřeší Radimův problém - nechme toho, jen to tu zaplevelujeme.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0