Autor Zpráva
BoB
Profil *
ahojte, chtěl bych se vás zeptat, jestli nemá někdo zkušenosti s internetem od UPC v balíčku KOMBI KOMFORT. Myslím, že je tam download 60 Mb/s a upload 6 MB/s. Potřeboval bych vědět, jak je dobrá odezva a celkově kvalita. Ještě se zeptám, je asi zbytečné kupovat KOMBI KOMFORT+ když je tam 120 Mb/s a 10 MB/s že?
Medvídek
Profil
Kombi komfort mam ja a naprosta spokojenost. Za 3 roky zadny problem ani vypadek, vzdy plna rychlost. Takze doporucuju.

Sorry za diakritiku, pisu z mobilu
BoB
Profil *
Díky, a mohl by jsi mi udělat nějaký test (třeba http://www.speedtest.net/)? Potřeboval bych vědět tu latency nebo-li ping :/
margin
Profil *
Ping bývá 12-15 ms na české servery, do Austrálie je to pochopitelně mnohem více.
BoB
Profil *
Hrávám totiž online hru a jak jsme se stěhovali, tak je tu špatný net. Dá se na něm hrát jen o půlnoci abych neměl lagy :/
Beavis
Profil
BoB:
Já s tímto tarifem dosahuji pingu 8 - 10ms na české servery, určitě mohu doporučit.
margin
Profil *
Jenom nezapomeň na novou fintu lupičů:
• Cena pronájmu za modem je 49 Kč, za set-top box je taktéž 49 Kč.
Budeš platit za internet, za motem a za set-top-box.
Medvídek
Profil
margin:
Jakejch lupičů? Měl sem od UPC Fiber 50 za nějakejch 800 s daní a teď mam tenhle balíček Fiber 60 + TV s 80 programy od nich zdarma za 750 s daní. Takže si jdi klidně k O2, kde dostaneš službu, která jede třetinovou rychlostí a to ještě pořádně jen v sobotu veřer a v neděli ráno :)

Speedtest:


Stáhování z CZSHARE:
BoB
Profil *
Okej, díky všem za odpověď. Ještě bych potřeboval vědět, když to objednám tak kdy asi to budou moct nainstalovat? U toho internu se mi stalo, že přišli až tak za 2 měsíce...
margin
Profil *
Asi tak týden až dva, ozvou se ti na mobil za pár dnů po objednávce a domluví si s tebou datum a přibližnou hodinu.
Předpokladem pochopitelně je, že UPC má v domě rozvody.
BoB
Profil *
Jak to myslíš rozvody? Nic jsme zatím s UPC neměli.
margin
Profil *
Tak si úvodní stránce najdeš formulář nadepsaný Dostupnost služeb, tam vepíšeš adresu a uvidíš.
ja3
Profil *
Mám s UPC jako firmou zkušenost, že dokud vše běží jak má tak pohoda. Jakmile ale nastane problém, tak je neřešitelný.
BoB
Profil *
A kdyby to nebylo v dostupnosti tak by to trvalo cca jak dlouho? Bydlím totiž na vesnici kde je asi malá pravděpodobnost co? :/
Davex
Profil
BoB:
A kdyby to nebylo v dostupnosti tak by to trvalo cca jak dlouho?
Nemůžeme mluvit za UPC.
Medvídek
Profil
BoB:
A kdyby to nebylo v dostupnosti tak by to trvalo cca jak dlouho?
Tak pravděpodobně nikdy, pokud opravdu bydlíš na vesnici. Pochybuju, že by kvůli jednomu zákazníkovi zaváděla na vesnici optickou síť.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0