Autor Zpráva
Reg
Profil
1.Nejdou mi přehrávat filmy na DVD. Mechaniku mám, programy různý taky a nějaké divx kodeky taky ale pokaždé to vyhodí chybu při kliknutí na play. (používám PowerDVD nebo Media Player 10)

2.Vždy po puštění počítače mi blbne internet. Nejdřív se při načítání kousne ICQ po minutě se zavře a vyjede hláška, že připojení k síti neni nebo je omezeno nebo něco o neplatné IP adrese, na to kliknu, dám "opravit", chvíli čekám a zas mi net funguje. Zajímavé na tom je to, že když počítač třeba vypnu a zase zapnu, tak to funguje normálně a vždycky to zas blbne až další den. (připojení UPC chello - kabelovka)

Předem děkuji za rady.
Acci
Profil
pokaždé to vyhodí chybu
Jakou chybu?
Reg
Profil
takovýto odeslat správu o chybách/ neodesílat prostě klasicka windowsacka chyba programu.
Tomik
Profil
Ad 1) Zkoušel si více DVDček nebo třeba WinDVD ? A máš PowerDVD koupený (né že by to muselo zákonitě být tím, ale ... )

Ad 2) A konkrétně? Myslím, že to bude spíš problém ICQ lite než netu.. ostatní ti jede (stránky, skype, mail) ??
Reg
Profil
1) skoušel sem asi 50 programů a to dvd mi na jinym počítači fungovalo (koupený nic nemám ale nikomu to neřikejte :-)
2) nefunguje mi net vůbec, s icq to má podle mě tu souvislost, že si toho že nefunguje net všimte windows až když to icq vzdá.
Reg
Profil
Jo a teď sem si vzpoměl že ze začátku to na winDVD chodilo asi než vypršelo 30 dní, a potom už vůbec ne a na ničem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0