Autor Zpráva
Sayel
Profil *
Stala se mi dost divná věc. Normálně jsem byl na compu, koukal na net, poslouchal hudbu a najednou cvak...vypnul se comp, hrozně jsem se lekl a to nejen toho jak to náhle zhasnulo, ale že mi odešly disky, všechno ostatní je nahraditelné, když jsem PC znovu zapnul a zkontroloval jej, byl jsem rád že je vše v pořádku, prošel jsem si teplotu CPU i ostatních věcí a vše v normálu, tak jsem zapnul net a jako že si zase něco pustim. V tom mě ale zaskočil hlas jakých si šmoulů, nejdřív jsem se tomu chechtal co jsem to zas spustil ale o no mě to brzo přešlo když jsem zjistil že je to u všeho, u filmů, u televize, u hudby no prostě u všeho je teď ten divný prostorový zvuk, který při zpívání připomíná právě tyhle modrý zrůdy. Prosím pomozte, nevíte co stim je? thx
Reg
Profil
asi se při tom nějak blbě nahodilo nastavení zvukovky, jednomu mýmu kámošovi to taky něco takového dělalo a vyřešilo se to tim že vlezu do nastavení zvukovky a tam dám něco jako default nebo tak...
Sayel
Profil *
Ježiši, díky moc, já už myslel že se mi pos*** celej comp, tak sem vlezl do nastavení a tam sem si s tim hrál dokud to nebylo OK. Normálně bych na to ani nešáh, ale musel jsem, bratr by mě jinak zabyl kdyby zjistil že se stim něco stalo, no jo, zoufalá situace vyžaduje zoufalé řešení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0