Autor Zpráva
Lalala
Profil *
Zdravim,

sestra včera k vánocům dostala notebook Lenovo g570 s Win 7 Home a první spuštění trvalo okolo 30minut (už tohle mi přišlo podezřelé, ale říkám si OK asi se něco zálohuje). Obrovské zklamáni se dostavilo, když jsem se chtěl připojit na internet / otevřít adresář / spustit msconfig. Počítač jakoby chvílemi zamrzal (přitom správce úloh ukazuje využití paměti/procesoru pod 10%).

Napsání toho příspěvku z toho notebooku byl opravdu porod - stává se tu něco, co bych čekal od o hodně staršího PC. Text se občas objeví až tak za 10s, po tom co jsem ho vyťukal na klávesnici. Při kliknutí na kolonku Vaše jméno trvá změna textového pole neuvěřitelně dlouho atd..

Mám ho reklamovat nebo je to SW problem?

Děkuji a těším se na rady :)
ra100
Profil *
Lalala:
Skúsil by som mrknúť spúšťanie procesov cez tebou vypomínaný msconfig a ešte, ak je to možné neaká aktualizácia...
Ak ani to nič nevyrieši rýchlo reklamovať, poprípade vymeniť za inú značku...


Lalala:
..ešte dodám, že vzpomínaný problém pomalého štartu mohol vzniknúť znovu - preinštalovaním os v lenove. Ja by som to pc vzmenil hneď za nový, nie ten istý reparovaný. Ten nech si predajca nechá pre iného zákazníka ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0