Autor Zpráva
najs
Profil *
Asi je to tu odveci ale skúsim to:
Neviete mi poradiť nejaký program vhodný na programovanie v c++,ideálne free,chcel by som sa naučiť aj tento jazyk len neviem ktorý je najlepší editor.ďakujem
Radek9
Profil
najs:
Osvědčilo se mi Visual Studio nebo Qt SDK od Nokie (respektive Trolltechu). Jak to souvisí s tvorbou webu?
najs
Profil *
nijak


Visual studio vyzerá fajn,ale zadarmo je len na pár dní,dá sa to nejak spraviť aby to išlo stále free?:)
Davex
Profil
Kategorie Nezařaditelné dotazy o webu na diskusním fóru o webdesignu je určena pro diskutování o webu. Dotazy o programování v C++ tam nepatří a asi by bylo lepší najít si nějaké tématicky vhodnější fórum a zeptat se tam.

Moderátor Davex: Přesunuto do vhodnější kategorie.
juriad
Profil
Visual Studio Express

jinak také Netbeans, případně Eclipse CDT
najs
Profil *
Aký je rozdiel medzi Eclipse CDT a Eclipse?
VIPatrikPK
Profil
Visual Studio Ultimate 2010 ? to mám ja
najs
Profil *
To sa dá získať niekde aj free?
najs
Profil *
Aj tak to má 500mb zazipovane takže take veľké nemôžem stiahnuť
Keeehi
Profil
najs:
Obyčejný film v nízké kvalitě má 700mb. Velikost souboru nemá co dělat s možností stáhnutí/nestáhnutí.
SeparateSK
Profil
Ja používam DevCPP - približne 10 MB
+ debug kódu
+ kompilátor (zapneš ho F9)

Visual Studio je free (VC++ Express - 120 MB)
Radek9
Profil
najs:
Já mám od školy zdarma Professional i Ultimate VS, takže Express edici nemůžu posoudit, ale myslím, že se v tom bude taky psát dobře. Pokud potom budeš chtít nějaké GUI aplikace, tam mně se vážně nejvíc líbí ten framework od Nokie (Qt). Mají vyladěné SDK a IDE snad ještě lepší než ve VS.

Jinak, C++ (nebo jakýkoli jiný jazyk) se dá psát v běžném textovém editoru a chce to jen k tomu sehnat compiler. Pokud teda nepotřebuješ nějaké složité IDE, mohl by ti stačit například Notepad++ a plugin pro kompilaci. (Tuším, že je to NppExec.)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0