Autor Zpráva
zoldak21
Čau,
v poslední době se mi nějak seká PC. HDD podle testu v pohodě, ramky podle memtestu také, puštěné 3D marky proběhly v pohodě, testované vytížení CPU na 100% po nějakou dobu a také v pohodě.
Seká se to jak kdy, někdy při puštěném videu na netu, někdy při surfování na netu. Někdy jednou za den nebo vůbec, někdy několikrát.
Nevíte někdo, co ještě otestovat softwarově, nechci se ještě pouštět do testu každého HW kusu samostatně. Případně rovnou typy na programy?
Díky moc
zoldak
Sir Tom
zoldak21:
Také čau,
tento dotaz bych směřoval asi do jiného diskuzního fóra.

Záleží na hodně parametrech: Jak je počítač starý, jakou má programovou výbavu, nedělá něco za zády uživatele, apod. Začalo to náhle? Zhoršuje se to?
zoldak21
Já se chci poptat na více fórech, tak jsem to zkusil i zde, jestli někdo nebude vědět.

Základní parametry: http://www.2i.cz/36da85af7c (Windows XP s SP3). Stáří cca 3 roky.

Programová výbava standartní, ve správě úloh nic extra, síťové přenosy kontrolované ZoneAlarm-em.

Začlo to dělat po přeinstalu PC, ale ovladače tam mám nejnovější. Bios také aktualizován. Situace je jak kdy. Někdy oproti předchozímu dnu horší, někdy lepší. Bohužel ani nejde určit, při čem přesně se to sekne, protože je to jak kdy.
Sir Tom
zoldak21:
Píšeš, že to dělalo po přeinstalaci PC a přitom z celkové velikosti 410GB je pouze 20GB volných. Ta velikost je poměrně malá. Zkus to promazat alespoň na polovic, udělej defragmentaci disku a uvidíš.
zoldak21
Jn, mám tam teď docela dost dat, ale zkusím něco hodit do noťasu a něco promazat a pak ji hodím, uvidíme, jeslti pomůže. Když by měl ještě někdo nějaký nápad na nějaký soft, co zkusit, budu rád.
Zatím ale díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: