Autor Zpráva
Kubuska112
Profil
Zdravím. Dá se nějak připojit více monitorů na integrovanou grafiku v notebooku? (VGA) myslím něco jako toto
HajekJirka
Profil
Kubuska112:
Pokud nemáš dvě grafické karty, tak nijak.
Jestli máš dvě grafické karty, tak zapoj jeden monitor do jedné z nich a druhý do druhé.
Someone
Profil
HajekJirka:
Pokud nemáš dvě grafické karty, tak nijak.
Není pravda, ještě je tu možnost zapojit oba monitory do jedné grafické karty. Do VGA a do DVI-D zároveň.
Alphard
Profil
Kubuska112:
Viděl jsem i monitory připojené přes USB, ale neznám detaily jak je to s podporou a jestli to utáhne integrovaná grafika.
Kdybyste se ptal na fóru zaměřeném na hardware a ne na diskusi o webu, bylo by to jistě i pro vás jednodušší.
Medvídek
Profil
Alphard:
U připojení přes USB nejde ani tak o grafiku, jako o procesor. Přenos funguje podobně jako u VNC přenosu obrazu. Dokud nepotřebuješ nějakej extra framerate, tak to jde, ale při puštění hry, neob HD videa se procák už dost zapotí a klidně to u C2D 3.2Ghz vytíží naplno jedno jádro. Takže na hry bych ho nedoporučoval. Ale pokud má sloužit třeba jen pro text, nebo zobrazení webu, tak není problém na grafickou kartu připojit 2 monitory a třetí přes USB :)
Davex
Profil
Kubuska112:
U notebooku nezáleží na počtu grafických karet, ale na počtu kontektorů pro připojení externího monitoru. U notebooku jsem ještě víc jak dva výstupy neviděl (VGA/DVI-D + HDMI/DisplayPort, vyjímečně S-VIDEO). Takže na integrovanou grafiku jdou připojit maximálně dva monitory.
Medvídek
Profil
Kubuska112:
Jinak v práci využíváme toto a šlape to celkem dobře :)
Kubuska112
Profil
Davex:
Jde mi hlavně jen o text. Rozjíždíme podnikání a chceme jeden monitor (informační - natočený k zákazníkovi) a druhý jako můj hlavní

Medvídek:
Škoda že jsem nenašel cenu. Bylo by to dobré řešení
Anonymní alkoholik
Profil *
Co třeba pomocí dokovací stanice? Některé mají více portů pro monitor.
Someone
Profil
Kubuska112:
Jde mi hlavně jen o text
Opravdu stačí jen jedna grafika, do které zapojíte oba monitory, pokud máte jen monitory s VGA a nemáte DVI-D stačí jednoduše toto
Kubuska112
Profil
Someone:
Děkuju :)

Medvídek:
Jinak v práci využíváme toto a šlape to celkem dobře :)
Už jsem si to našel na eBay :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0