Autor Zpráva
Velda
Profil
Zdravím,
mám problém se svým notebookem a načítáním internetových stránek. Většina jede dobře, některé se však načtou jen někdy (např. poslatsms.cz, rimske-imperium.sk nebo g-hosting.cz). Nějakou dobou se nechtějí načíst (Nezávisle na sobě, tj. g-hosting.cz třeba načtu ale poslatsms.cz ne.), pak se ovšem načtou a nějakou dobu normálně jdou a pak opět nejdou. Dokonce pokud mi jde rimske-imperium.sk, tak mi nemusí jít www.rimske-imperium.sk, což jede tedy na té samé IP. Notebook používám pravidelně na třech přístupových bodech a dělá to na všech, každý je od jiného poskytovatele a ostatní zařízení tam problémy takové nemají. Situace, kdy se web nenačítá a pak ano se může měnit i v intervalu kratším než 5 minut, ale změna nejde-jde bývá výrazně kratší ~ 1 min.
Co už jsem zkoušel:
– vypnout firewall
– vypnout Avast
– prohledat počítač Avastem a Win Defenderem a poté restartovat počítač (nalezeny jen nějaké 2 adwary s nízkým nebezpečím)

Děkuji za reakce. :)
Sir Tom
Profil
Velda:
Také zdravím,
co třeba zkusit jiné prohlížeče? Reinstal prohlížečů? Vymazání cache?
Velda
Profil
Sir Tom:
Není to prohlížečem (v ostatních to v tutéž dobu také nejde, stejně jako třeba v SVN klientovi, FTP klientovi, či v CMD při pingu)... 3 prohlížeče jsem zkusil projet CCleanerem (vymazat všechny jejich data) a nic. Taky jsem vymazal DNS cache systému, také nepomohlo. :(
tomas657
Profil
Podobný problém som mal nedávno aj ja a nevedel som ho vyriešiť, tiež som skúsil viacero riešení (firewall, antivírus, atď.), ale nič nepomohlo. A potom zrazu po pár týždňoch sa to opravilo samé... doteraz neviem, čím to bolo spôsobené
Velda
Profil
tomas657:
To byhc také rád zažil. :( Bohužel u mě to trvá již půl roku... :( Možná jsi třeba něco odinstaloval, co to mohlo způsobit? O_O
peta
Profil
Velda: Tezko rici. Prines notebook muzu ho zkoumat :)
Chodis na servery, ktere vypadavaji. Nebo pripojne body mezi nimi. Dobre je hned zkusit treba google, kdyz se to stane.
Take se mi stavalo, ze mi vypadavala ip. Ale to vyresili admini naseho serveru.
Velda
Profil
Tak po nějaké době už jsem na to přišel. Když jsem občas zadal špatnou adresu, objevilo se chyba, ale ne ta výchozí stránka, co se ve Firefoxu objeví, ale načetla se tma nějaká stránka Comoda SecureDNS s chybou... To mě hned trklo, že jsem nejspíše s prohlížečem Comodo Dragon nechťa nainstaloval i Comodo SecureDNS... No a řešení bylo vrátit u všech adaptérů (Wi-Fi i LAN) zpátky výchozí nastavení DNS serverů. Takže: Centrum síťových připojení a sdílení/Změnit nastavení adaptéru/(tady vybrat příslušné adaptéry) – pravým kliknout a zvolit vlastnosti/Protokol IP verze 4/Vlastnosti – zaškrtnout získávat adresu serveru DNS automaticky. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0