Autor Zpráva
chudacek
Profil *
jsem z toho na nervy. Prý je to rozlišením obrazovky, ale mě se to moc nezdá, navíc mi to znemožňuje skoro normální práci na pc, když si takto nastavím obrazovku. Jinak se s tím nedá kreslit...ČÍM TO PROSÍM může být? je to nastavením pera?
mimochodec
Profil
chudacek:
Prý je to rozlišením obrazovky, ale mě se to moc nezdá,

Tak tomu věř. Na monitoru (nebo na tom tabletu, jestli to jde) máš nastaveno rozlišení, které neodpovídá poměru stran pro daný HW.
Tady vidíš co?
chudacek
Profil *
tady vidím kruh, dala jsem tam to nastavení, co by mělo vyhovovat. Díky za odpověď dost mě tedy mrzí, že to musím nastavovat v monitoru.


ještě mám jeden dotaz, jak tomu mohu při nákupu jiného tabletu předejít? V tomto případě je to pro mne nepoužitelný šmejd. Chtěla jsem ho používat místo myši. To si to takhle přepíná každý? nebo mám nějaký extra pc?
mimochodec
Profil
No počkej ještě s tím vrháním zbraně do obilniny.
Jedna věc je nastavení monitoru, to teď víš, že máš správně. Jestlis to předtím měla špatně, tak za to nemůže tablet, ale to, že to prostě bylo špatně nastaveno. Že ti správný poměr stran nevadil třeba u fotek, to je trochu s podivem, ale budiž.

Jestli chceš, aby kruh byl kruh i při špatném rozlišení monitoru, musíš zařídit, aby ten tablet byl nastaven stejným způsobem špatně. To možná jeho ovladač umí, ale není lepší mít to správně?
chudacek
Profil *
děkuji, problém je vyřešen!!! půl roku mě to štvalo:) stačilo najít v nastavení tabletu: přizpůsobit obrazovce. Díky, hodný člověče!!!
mimochodec
Profil
za málo :-)
Ještě mě napadá, že ta vzájemná eliminace samozřejmě nefunguje v kontaktu se zbytkem světa. Takže se nediv, až namaluješ kolečko, uvidíš kolečko, pošleš ho někomu a on uvidí elipsu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0