Autor Zpráva
carlos
Profil *
čusík mám problémek s mechanikou combo od lg (lg gcc 4521b )
po vložení (prázdného) novéoh dvd disku mi nenajede a ve vlastnostech mi ukazuje 0 volného a 0 obsazeného místa nelze tak vypalovat je někdo kdo se s problémem už setkal, nebo ví co s tím....
Charlie
Profil
Asi bude problém v ovladači - zřejmě v systému daný driver nemáte. Dost pravděpodobně jste ho obdržel spolu s mechanikou třeba na CD.
carlos
Profil *
problemek je že jsem ho nedostal ale i tak mechanika pracovala bez jakýkoliv problémů až do této chíle, když jsem se snažil sehnat ovladač tak nešel nainstalovat
Dero
Profil
IMHO tato mechanika DVD nevypaluje. Pouze je přehrává.
carlos
Profil *
heh tak to jsem asi špatně opsal číslo je nesmysl abych vypálil x dvd aniž by nemohla vypalovat ;)
carlos
Profil *
problem je že už ji mám přez rok a krabičku nemohu najít a ani na www.levi.cz jí nevidím i přezto že tam před časem byla ovladače také ale momentálně nic
carlos
Profil *
jo už to vidím je to 4120b
Dero
Profil
carlos: S tím se dá obezřetně souhlasit. Stáhni si nějakou utilitku, která Ti přesně řekne, co vlastně máš - potom můžeme hledat.
carlos
Profil *
jsem si to přečetl model: gsa-4120b
carlos
Profil *
vypadáto že to bude chtít aktualizaci podpory disků dvd :) snad
carlos
Profil *
dero
po použití z http://www.cdr.cz/dvd_rekordery/lge/gsa_4120b.html se vůbec nic nezměnilo
stope
Profil *
mám podobný problém....
moje LG vypalovačka nějakou dobu vypalovala v pohodě, ale najednou odmítá pálit DVD.
U CD problém není ale DVD nemám šanci vypálit. Je možné aby měla dvě čočky - jednu pro DVD a ta se zašpinila?
stope
Profil *
pro přesnost je to GSA-4163B
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0