Autor Zpráva
Fisak
Profil
Dobrý den. Přeinstaloval sem si pc (cpu dual core 2,6GHZ, 4gb ram, 512mb AMD sapphire 3650 GDDR4 grafika) a nainstaloval jsem si WoW. Bohužel k mému zděšení mi ve wow selhala grafika. Ale přitom v ostatních hrách je vše v pořádku. Tedy nainstaloval sem si jen CS 1,6 a Minecraft. Ale pokud ve Wow grafika nefunguje nemůže to být nějakýma codekama ?? Jinak Wow jsem přeinstaloval ovladače taky už několikrát a stále to nepomáhá... Všechny písmena mam poloviční textury mám neúplný apod.. viz odkaz http://imageshack.us/photo/my-images/268/beznzvump.png/
Pokud se vám to někomu též stalo nebo víte jak to řešit tak prosím o radu.. předem díky za odpovědi...
Joker
Profil
Fisak:
Ale pokud ve Wow grafika nefunguje nemůže to být nějakýma codekama ?

Ne, bude to kombinace hra - ovladače - grafika.
Obraťte se na technickou podporu hry (Blizzard) anebo grafiky (AMD)
Fisak
Profil
No momentálně sem si odinstaloval ovladače a normálně mi to jde bez jakýchkoliv problémů ... jen mam málo FPS ale žádný rozmazaný písmena apod.. takže to bude nejspíše v kompatibilitě těch ovladačů ... ale než sem si přeinstaloval pc tak sem tam měl nějaké (už nevím jaké) které mi normálně šli...
peta
Profil
Kdo vi, jak jsi to mel nastavene. Mozna by stacilo zmenit neco v textovem souboru s nastavenim wow. Tusim, ze u jakesi hry jsem musel rucne prepsat prave takovyto textovy soubor, abych ho donutil zmenit mi rozliseni, protoze puvodni rozliseni hry mi grafika nebrala. Nebo mozna by stacilo v nastaveni ovladacu neco zaskrtnout kvuli wow.
Fisak
Profil
peta:
Já jsem to vyřešil tak že sem si vygooglil starší ovladače a normálně to jde jen se mi občas "sekne" obraz a zkostičkuje se což moc nechápu proč ale nejspíš kvůli přetížení grafiky...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0