Autor Zpráva
Peta
Profil *
Načte se bios a před tím než se začne načítat win tak zčerná obrazovka a dál to už neprojde... Zkoušel sem jak integrovatnou tak externí grafiku, ramky, nový HDD. Prosím jesi ste se s tím někdo setkaly tak poraďte, je to starší počítač, napadá mě jen základka nebo přeinstalovat bios, jinak už nevím. Díky za rady :)
LaMMa
Profil
co tak preinstalovat windows?
juriad
Profil
pokud máš po ruce nějakou live distribuci linuxu, tak můžeš zkusit nabootovat tu přímo z optické mechaniky; tím ověříš základní funkčnost hardware
Peta
Profil *
LaMMa:
když sem asi měnil hadr ( a zkoušel i ostatní součástky ) tak musí být jasyný že sem ten win přeinstalovával :) ale dík něco sem sem zapoměl napsat :) PO PŘEINSTALACI WIN POČÍTAČ TŘEBA 1-2 DNY BEZPROBLÉMOVĚ JEDE.

juriad:
Zkusím a napíšu sem jak to dopadlo
Sir Tom
Profil
Peta:
Když počítač bezproblémově jede, tak ti musí být asi jasný, že v BIOS problém není. Linux to taky nezachrání, protože v hardware chyba nebude, když win jede. Problém bude spíše softwarový - obrazovka většinou zčerná při používání nelegálních a neaktivovaných Windows. Asi to dělá nějaká aktualizace pro Windows (vysvětlení proč 1-2 dny to bezproblémově jede a pak už ne). Podívej se na Googlu na podobný problém - je tam toho dost. Ale předtím si vypni CapsLock.
Peta
Profil *
Sir Tom:
CapsLock sem zapl naschvál a nelegálním softem to na 100 % není...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0