Autor Zpráva
Me mejno
Profil *
Čau,
když večer usínám, na boku, chci se koukat třeba na film.. Notebook mám přímo předemnou, ale obraz je samozdřejmě horizontálně a já se při tom "koukám vertikálně". Znáte nějakej program, který dokáže obraz přetáčet? Třeba jen vybrané okno? Neposílejte mi prosím odkaz na na přehrávač, který umí přehrávat filmy i na bok... Potřebuji něco univerzálnějšího co dokáže otočit i prohlížeč (chrome).
Zjednodušeně jde o to, co dělá mobil, který mám g senzor, ale na tom ntb bych to dělal ručně... Díky
Str4wberry
Profil
Ve Windows 7 by to mohlo jít otočit přímo ve volbách rozlišení. Jinak tato možnost často bývá v programu ke grafické kartě.
ShiraNai7
Profil
Většinou to podporuje software dodávaný s grafickou kartou.
schwainflax
Profil
V Ovládacích panelech (pokud používáš Windows) zvol Zobrazení => karta Nastavení => Upřesnit a na kartě Otočení obrazu (nebo tak nějak) si otoč obraz dle libosti. Můžeš si navolit i klávesovou zkratku, třeba já používám CTRL+ALT+šipky.
Me mejno
Profil *
Tak jsem hledal, zkoušel... a nikde nic nenašel. Přes cestu Ovládací panely - > Zobrazení - > Upravit rozlišení (tj. karta Rozlišení zobrazení)- > Upřesnit nastavení nikde nic o naklánění nebylo... V SW od grafických karet (mám 2, jednu od Intelu a druhou výkonnější AMD RADEON) jsem taky nic nenašel... Jinak mám Windows 7 Home Edition. Díky za rady


*Windows 7 Home Premium
schwainflax
Profil
Me mejno:
Tak zkus (CTRL+)ALT+šipky, někdy je to už nastavené.
Joker
Profil
Případně grafika Radeon má ovladače Catalyst (jdou stáhnout z ati.amd.com) a v nich by to taky mělo jít nastavit.
Me mejno
Profil *
schwainflax:
Zkoušel jsem a nefunguje
Joker:
V Catalystu jsem to také nenašel :(
schwainflax
Profil
Me mejno:
V Catalystu jsem to také nenašel :(
Je to tam na kartě Otočení.
Me mejno
Profil *
Karty mám jen:
Připnutý
Předvolby
Video
správa pracovní plochy
hraní
napájení
informace
Fakt to nemůžu nikde najít :(
Joker
Profil
Me mejno:
A není to na „Správa pracovní plochy“ vedle rozlišení (orientace nebo tak nějak)
Str4wberry
Profil
To opravdu Windows 7 Home Premium nemá tuto možnost?

Me mejno
Profil *
Str4wberry:
Opravdu to tam není :(
Zobrazení i rozlišení tam je, ale orientace ne :/... Neexistuje na to nějakej program? Ve starých Windows Mobile 6.X se to dalo vyřešit programem...
schwainflax
Profil
Me mejno:
Existuje Pivot Winportrait, ale nevím, jestli půjde i ve Windows 7 (kdysi jsem ho používal na XPéčkách).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0