Autor Zpráva
Akamu
Profil
Zdravím, mám takový problém. Když zapnu PC samo se po cca 3 sec vypne sámo se znovu zapne a po dalších cca 3 sec znovu vypne a znovu zapne. prostě 3X a pak mi tam skočí systém overlocking failed. Tak to vypnu a když to spustím znovu tak se to po cca 3 sec zase vypne a zapne ale jen 2X a PC naběhne. Nechápu čím to je že občas to naběhne a občas. ne BIOS už jsem zkoušel dát do defaultního nastavení a nepomhlo to. Neví tady někdo čím by to ještě mohlo být? stává semi to od té doby co se PC nečekaně vypnul blue screen errorem.
ludekbrno
Profil *
Akamu:

Nemáš PC přetaktované? To je typické chování. Pokud už je BIOS zresetován do defaultu a blbne to pořád, tak nějaká část PC je už blízko před smrtí. Může to být zdrojem, ale s větší pravděpodobností základní deskou (obvody napájení procesoru). Taky to může být RAM nebo přímo procesorem. Každopádně se to bude zhoršovat až to dojde do stavu, že už PC nezapneš. Tady nezbyde než měnit postupně komponenty. Osobně bych začal základní deskou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0