Autor Zpráva
Darker
Profil
ts3user@***:~/ts3$ dir
CHANGELOG  LICENSE  doc  /*...*/  ts3server.pid  ts3server_linux_x86  ts3server_minimal_runscript.sh  ts3server_startscript.sh  tsdns
ts3user@***:~/ts3$ ./ts3server_linux_x86
-sh: ./ts3server_linux_x86: No such file or directory
Je nějaký důvod, proč by linux zapíral existenci toho souboru? Dal jsem mu chmod 755 aby byl spustitelný (protože jsem se dočetl, že se to tak dělá, ne proto, že bych věděl co přesně to znamená), ale nepomohlo to.
juriad
Profil
nepoužívej dir, ale ls
co vypíše ls -l
prosím, celou řádku
Darker
Profil
ts3user@matous:~/ts3$ ls
CHANGELOG  LICENSE  doc  libts3db_mysql.so  libts3db_sqlite3.so  serverquerydocs  sql  ts3server.pid  ts3server_linux_x86 ts3server_minimal_runscript.sh  ts3server_startscript.sh  tsdns  
Kurzívou jsem označil položky, které mi konzole označila modře. Nevím co to znamená. Tučně je opět „neexistující“ soubor.
Joker
Profil
Darker:
Kdykoliv jsem měl podobný problém, jméno souboru ve skutečnosti vypadalo trochu jinak, než co jsem já psal.
Vyhledat přímo ten soubor (ls název) funguje?
Jinak juriad chtěl vidět výstup ls -l
Darker
Profil
Příčinou bylo z nějakého důvodu to, že se jednalo o 32 bitovou aplikaci, a linux běží na 64. Asi by to nebyl linux, kdyby prostě řekl, že to není platná aplikace...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0