Autor Zpráva
Juandev
Profil
Mám Windows Vista na Acer Aspire 5610z. To co se poslední dobou děje, nějak nechápu. Napřed mi přestala svítit a fungovat wifina, páčka na wifinu přestala reagovat. Tak jsem zkoumal a ničeho se nedozkoumal. Dojel do Alzy, koupil USB wifi a začal používat tu. Po pár dnech, ale začala fungovat původní wifina (i když nesvítí kontrolka), ale jak jsem zjistil, tak zmizeli všechny uložené wifi sítě a nové se neukládají (musím vždy vyťukat parametry). Nějaké typy pro opravu?
LudekBrno
Profil
Juandev:
Přeinstalovat windows? Vyhnat viry? ... Neukládání wifin je zjevně SW problém, ale to ti na dálku nikdo neopraví.
Juandev
Profil
LudekBrno:
Vyhnat viry?
Žádné nejsou, takže vidle. Ach jo, to bude zase práce. Přeinstalovat ten ostatní software.
LudekBrno
Profil
Možná bys nemusel dávat čistou instalaci, ale zkusit jen obnovení systému, aby se jen obnovily všechny systémové soubory, ale tvůj obsah zůstal zachován.
Juandev
Profil
LudekBrno: No, už jsem zjitil, že si mohu zaplatit Wedos Disk a uložit tam obsah počítače. Tím je jeden problém vyřešen. A také si myslím, že udělat kompletní instalaci bude lepší. Mám tu spoustu špatně odinstalovaných sw, které tu možná také dělají neplechu. Teoreticky bych se mohl ozkoušet i jiný OS.
LudekBrno
Profil
Juandev:
Osobně bych asi svůj obsah počítače nesvěřil nějaké relativně nevýznamné malé české firmě a už vůbec ne za peníze. Navíc přeinstalovat windows i programy lze i bez ztráty dat. Uživatelská data nijak do programů nezasahují, takže je možné je ponechat. Neříkej, že nemáš nějaký rezervní harddisk a máš všechno jen v tom notebooku? Jestli to tak je, tak si koleduješ o to, abys o všechny data přišel. Pak se tady objeví dotaz, jak získat ztracená data z harddisku, který se netočí a podobně ;-)
Juandev
Profil
LudekBrno:
Já to tak s daty nadramatizuji. A když už na to dojde, vím že jsme jedné firmě dělali reklamu za to, že nám v takovém případě pomohou:-)

Ale to přeinstalovat vidle bez ztráty dat bych mohl zkusit. Otázka je jestli se zbavím špatně odinstalovaných programů. Jak se to vůbec dělá?
LudekBrno
Profil
Juandev:
Co to znamená "špatně odinstalovaný program"? Na to ti doporučuju nainstalovat CCleaner, dát sken registrů a on ti najde chybné záznamy, které vedou na programy, které už neexistují a dokáže je odstranit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0