Autor Zpráva
Fisak
Profil
Dobrý den. Koupil jsem si druhý monitor, ovšem nastal mi problém... Mám svůj hlavní monitor který mám v pravo a ten druhý monitor který mám v levo. Ovšem ve windows je to nastavené opačně. Poradí mi prosím někdo jak toto nastavit abych měl i ve windows halvní monitor v pravo a druhý v levo ?
Rellik
Profil
Přehoď káble a je to... ;) Případně přehoď monitory... ;)
Fisak
Profil
Rellik:
káble už jsem přehazoval a nic :-) a monitory přehazovat nechci.. ale už jsem to pořešil přes ovladače..
1Pupik1989
Profil
v zobrazení nastav default monitor.
Mike8748
Profil
nastavování výchozího monitoru neni moc dobrá volba, protože pak zbytečně dochází k přepínání ploch při odpojení/připojení druhého monitoru a pokud mají rozdílné rozližení tak to může způsobit určité "nepříjemnosti"

nejsnadnější je ve vlastnostech plochy/rozlišení (tam kde se zobrazí vedle sebe monitor 1 a 2 a je tam možnost nastavit jim rozlišení) jednoduše monitor 2 v náhledu myší přetáhnout doleva (případně na jiné vhodné místo), podle skutečného umístění monitorů
1Pupik1989
Profil
Aha, špatně jsem to přečetl. Nicméně nejlepší je prohodit kabely, pokud to lze.
Fisak
Profil
1Pupik1989:
Tuto variantu jsem zkoušel bohužel je neúčinná .. ale již jsem to vyřešil přes ovládače grafické karty..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0