Autor Zpráva
Chuchycek
Profil
Ahoj,
při aktualizaci systému se mi vybil ntb a nyní když ho zapnu mi při nabíhání w7 hlásí chybu: (Došlo k chybě C0000034 při operaci aktualizace 481 z 129858 (_00000...)). Mohl by mi někdo poradit, co s tím mám dělat, nějak mi nejde nabootovat w7 z dvd a z usb se mi to taky nechce nabootovat.

Díky
peta
Profil
Pricin muze byt spoustu. Vadna pamet, disk, motherboard. A kdo vi, co kdo do toho vylil, naslintal a tak :)
Nedavno jsem cetl o jakemsi viru, co napada MBR, win a tak ruzne se projevuje jako selhani anviviru a hlaskami s aktualizaci. Muze to byt zabavne pro bezneho uzivatele :)
Prvne bych zkusil spustit nouzovy rezim. Zda se spusti a je stabilni, neresetuje se to samo a tak. Pokud je to ok, je pravdepodobne problem v beznem rezimu a to bud problem s sw, virus, ovladac nebo hw, ktere se v nouzovem nepouzilo (tiskarna a pod). Mozna pomuze chkdsk. Dal uz bych bezne zkousel postup na hledani viru. Je mozne, ze po spusteni nouzoveho rezimu a pak restartovani ti to samo nabehne. Pak neni jiste, kde byl problem, ale obvykle ho uz nehledas.
Pokud nenabiha ani nouzovy, muze byt problem v MBR.
Pokud nenabiha ani bios, je to spatne. Chyba v bios, slaba baterka hodin na motheborad, odchazejici motherboard atd.
soucekgns
Profil
peta:
Pokud vím, tak problém není vir, driver nebo odešlá základní deska (jasně je napsáno, že se přerušil aktualizační proces z důvodu vybití notebooku).

Chuchycek:
To je divné, windows normálně vytvářejí body obnovení..
Každopádně pokud doopravdy není něco s hw a máš nastavené bootování jako první z mechaniky, tak se to dvd musí normálně spustit a to bez ohledu na již nainstalovaný systém. Pokud si s tím nevíš rady, odnes to do servisu.. Co jiného jde poradit, když necháš běžet aktualizace s vybitou baterií?
peta
Profil
Mno, nouzovy rezim a bod obnovy nebo cd a bod obnovy by to mohl vyresit.
Ok, tu zminku o aktualizacich jsem prehlid.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0