Autor Zpráva
kolomost
Profil
Dobrý den

Udělal jsem si skript v autohotkey pro přemapování kláves pro jednu hru
Hra používá anticheat "Xtrap" (bohužel detekuje skript jako něco škodlivého)

Tak hledám program klidně i placený který dokáže překopat .exe soubor aby ho anticheat nedetekoval


Něco jsem našel (FUD Crypter) Ale přiznám se že nevím jak to přesně funguje a hlavně je věčina znich detekováno jako vir protože se to používá na hackování
A nenašel jsem žádnej kterej by se mi zdál důvěryhodný

Jestě jsem našel něco o programu (Hex Editor Neo) ale nevím jestli něco takového umí...



Předem děkuji za odpověd
Joker
Profil
No, v první řadě nevím, jak to souvisí s tvorbou webů.
Dále ruční editace .exe souboru je natolik složitý proces vyžadující znalosti které nemáte, že to můžeme zjednodušit na „nejde to“.
Navíc licenční podmínky dané hry velmi pravděpodobně zakazují měnit její zdrojový kód a skoro jistě zakazují blokovat ten anticheat.
Možná existuje nějaký crack, ale takové věci se tu neprobírají.
kolomost
Profil
Píšu zde protože se zde neřeši jenom WEB jak jsem pročítal fórum...

Hledám něco právě jako FUD Crypter nebo placený program který něco podobného dokáže
Nejedná se zase o velkou vědu problém je ten že to nikdo moc nedělá...

Nechci zasahovat do hry ani do anticheatu Xtrap to co používám neni cheat nebo nějaký druh hacku jenom je tak detekovaný...


A nechápu proč by to nešlo jde to FUD Crypter se používá na keyloggery a složitejší věci jen hledám člověka který má potřebné znalosti a dokáže poradit nic ve zlém vy to jak vidím nebudete
midlan
Profil
Tak si vytvořte vlastní rozložení klávesnice a pokaždé, když půjdete hrát přepnete na "herní" klávesnici :)
Marmoset
Profil *
Resource Hacker
download link:
Otvoriť stránku na stiahnutie (tahaj.sme.sk)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0