Autor Zpráva
Acer
Profil *
Ahoj prosim vas pri hrani her Tomb Raider 6x, The Sims 3 1x a pri sleeping dogs se mi vypl nb a to pri hrani 1 hodinu, NB mám : Acer Aspire V3 731 G myslim ze by mu ty hry nemeli dela problem jeste kdyz to mam na normalni az low detaily, protoze se mi to obcas seka. NB mam asi 4 mesice mam ho reklamovat ? Dekuji
http://www.czc.cz/nb-acer-aspire-v3-731g-b9806g75makk-17-3-b980-6g-750g-gt630-w8/120293/produkt?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Notebooky&utm_term=Acer_Aspire_V3_731G_B9806G75Makk_cerna


ještě chci říct ze NB jde po vypnutí hned zapnout a teploty pri hrani her jsou max 85 c
Anonymní
Profil *
Tvůj popisovaný problém opravdu vypadá, že se počítač přehřívá. Zkontroluj průduchy - měly by mít kolem sebe dostatek prostoru, stejně tak není dobré si pokládat notebook do postele, na měkké podložky atd..
Acer:
ještě chci říct ze NB jde po vypnutí hned zapnout
Upřímně to nic neznamená, zkus si sáhnout na místa kde je grafická karta, procesor popř. HDD - pokud budou horký to poznáš.
85 c
Kde bereš, že tyhle teploty jsou malé(teda vyznělo to tak)? Nevím jak je to u konkrétních komponentů ale 85°C je na CPU už poměrně dost, možná na nějakých až kritické.
NB mam asi 4 mesice mam ho reklamovat
No co jiného chceš dělat? Hrabat se v něm nemůžeš a když ti 4 měsíce starej notebook dělá takovéhle kraviny tak nejde nic jiného dělat. A aby se noťas přehříval ze 4 měsíce? Buď je to fakt blbej kus, kterej nemá pořádně vyřešené proudění vzduchu nebo se k němu chováš jako prase..
Zechy
Profil
Pokud se jedná o notebook, přehřívání by mělo bejt zřejmé už při hraní - pokud notebook nestíhá ochlazovat komponenty, začíná se klávesnice na různých místech zahřívat. Příklad ze života - na starym notasu, se mi nějákým zázrakem povedlo vytáhnout na CPU teplotu 91°C, v tu chvíli jsem si moh na klávesnici na levé straně osmažit vajíčko či usmažit řízek :-)
Acer
Profil *
Jak prase se k němu nechovám :D hraju hry pouze na stole pod chladící podlozkou


A vedle sebe má dost místa :D :D


Ale díky za informace :D :D
Acer
Profil *
Tu posílam ukázku teplot při hraní sleeping dogs ani 5 minut, plus.google.com/u/0/103091831321304188742/posts/NFd8DcP4w7u


Prosím podívejte se , dekuji :D


Graficka karta je na tom podobne s high teplotou

Moderátor jenikkozak: Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané a tato diskuse není chat.
...
Profil *
Co chcete vlastně slyšet? Pokud notebook používáte podle návodu a on nepracuje jak má, tak ho reklamujte.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0