Autor Zpráva
hugo123
Profil *
Ahojte,

z nicoho nic sa mi na mojej Windows Vista stalo to, ze niekedy pri jedno-kliknuti mojou mysou sa pocitac sprava ako keby som spravil dvojklik.
Nie je to stale, dajme tomu tak raz za 10-20 jednokliknuti, ale kazdopadne je to neprijemne, ked z nicoho nic sa pocitac sprava, tak ako nema.
Skusal som googlit, ale nic rozumne som nenasiel. Takisto som aj pozeral nastavanie mysy, a takisto ziadny uspech.

Prosim Vas, ked nieco aspon trosku tusite, poradte mi a velmi mi pomozete. Je to uz o nervy.

Vopred dakujem velmi pekne.
margin
Profil *
Můj tip je, že je vadné tlačítko (mikrospínač) v myši.
Vyzkoušej myš na jiném počítači, nebo na svém počítači vyzkoušej jinou myš.
hugo123
Profil *
margin:
inak, skusil som si teraz inu mys a vyzera ze to neblbne. este budem skusat...

takisto skusim zlu mys na inom pocitaci... potom este je otazka ci neskusim odynastalova Logitech app

Da sa to nejako opravit ten mikrospinac?
margin
Profil *
hugo123:
Da sa to nejako opravit ten mikrospinac?
Teoreticky se se vyměnit (stojí pár korun až desetikorun), ale ta práce s tím, to se nevyplatí.
aDAm
Profil
Buď vir a nebo hw porucha myši.
Joker
Profil
hugo123:
z nicoho nic sa mi na mojej Windows Vista stalo to, ze niekedy pri jedno-kliknuti mojou mysou sa pocitac sprava ako keby som spravil dvojklik.
Jo, tohle znám. Přesně jak píše margin, vadný spínač na myši.
Řešení je jednoduché: Vyhodit myš, koupit novou.

Da sa to nejako opravit ten mikrospinac?
Těžko říct, jestli by šel sehnat nějaký, který by přesně odpovídal, ale při cenách běžných myší mi to připadá jako zbytečná práce.
quatzael
Profil
hugo123:
Můžeš ještě zkusit do toho tlačítka chvíli silněji bušit. Já jsem si takhle "opravil" myš. Mě to pro tměnu dělalo, že mi nevydžel stisk tlačítka. Takže mi to při přetahování pouštělo věci. Teď už to nezlobí..

Když to přeženeš, tak maximálně tu myš vodděláš a půjdeš si i tak koupit novou..:o)
Joker
Profil
quatzael:
Mě to pro tměnu dělalo, že mi nevydžel stisk tlačítka.
Přesně tohle je další projev.

Čili:
- Myš občas vůbec neregistruje stisk tlačítka.
- Myš registruje jeden stisk tlačítka jako více kliknutí.
- Myš „nedrží stisknuté tlačítko“, při stisknutí a držení po chvíli pošle signál o puštění tlačítka a pak zase třeba o jeho dalším stisknutí.

Tohle jsou projevy těch vadných spínačů. Stalo se mi to u několika myší a vždycky pomohla výměna myši.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0