Autor Zpráva
Pavel Malek
Profil *
Ahoj,

používám IE8. Problém je, že když najedu cílem url na nějaký doc soubor. IE mi vyhodí okno, jestli chci soubor uložit nebo otevřít. Pokud dám otevřít otevře se MS Word. Jak ale udělat, kde nastavit, aby IE zobrazil dokument přímo do okna prohlížeče IE?
Rfilip
Profil
Jde to, musí se upravit nastavení (viz http://social.technet.microsoft.com/Forums/sharepoint/en-US/b4ed8ffc-3c89-4b9b-9a25-71a22dca2f04/how-to-open-ms-word-document-in-browser-window ), navrhují tam dvě řešení
peta
Profil
Ja bych reseni v okne prohlizece spis nedoporucoval, nez si to dane firmy odladi. Mam s tim zatim negativni zkusenosti.
Treba ted naposled, plugin na PDF od firefoxu. Potreboval jsem tisknout stranku, kliknu na Soubor - tisk a nic. Musi se kliknout uvnitr okna na jakesi pdf tlacitko tisk nebo pravym tl. ve strance a v menu vybrat tisknout. To je naprosto nezadouci stav, na ucebne jsem to musel kazdemu desatemu studentovi klikat sam pri zapisech.
Pak jsem mel druhy problem s tim FF-PDF, ze tam obcas zlobila diakritika.
Ale ani ten adobe plugin za moc nestoji, tam jsem mel tusim desnej problem se zoomovanim a tusim s nekterymi dokumenty, ktere neslo otevirat vubec. Bylo lepsi to ulozit na disk a spusti pres klasicky Acrobat reader.
Takze si myslim, ze bych s tim jeste par let pockal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0