Autor Zpráva
robbie
Profil *
omlouvám se, alechctěl bych do stránek vložil excel tabulku, kde by byl vzorec.

chci násobit dva sloupce avsak když se snažím skopírovat vzorec do sousední bunky , tak se vždy ve vzorci kopírují sousední sloupce a já potřebuji, aby hodnota jednoho sloupce zůstavala neměnná a menila se poue hodnota sloupce, kde bude vzorec napsán. Děkuji moc za radu

A druhá vec je , jak propojím dvě bunky na listu, když v jedné se provede součet, tak aby v druhé se také objevila ta samá hodnota? dekuji moc za váš čas
Joker
Profil
Nerozumím moc otázce.

Jestli chcete zkopírovat z buňky do jiné výsledek vzorce a ne ten vzorec, dejte kopírovat a potom místo „Vložit“ vyberte „Vložit jinak“ a označte „Hodnoty“.
robbie
Profil *
ok díky moc......jeste jsem zkoušel, že pokud chci zobrazit ve vícero bunkách výsledek z jednoho vzorce, stačí dát = a např. K25 /odkaz na bunku, kde je vzorec
Joker
Profil
robbie:
jeste jsem zkoušel, že pokud chci zobrazit ve vícero bunkách výsledek z jednoho vzorce, stačí dát = a např. K25 /odkaz na bunku, kde je vzorec
Ale to se pak bude měnit podle vstupů vzorce.
Myslel jsem, že účel je zkopírovat jen hodnotu.
quatzael
Profil
robbie:
F4 uzamyká buňky.
bngd
Profil *
ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je možno v excelu obecně zakázat kopírování vzorců mezi buňkami, respektive jestli je možno toto někde povolit. Nejde mi zkopírovat vzorec z jedné buňky do druhé, zkopíruje se pouze hodnota. Při použití ctrl+c je v možnostech vložit jinak jediná možnost a to vložit text. Děkuji za odpověď

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0