Autor Zpráva
mafos
Profil
Dobrý den,

tak se mi aktualizoval google chrome a nějak mě teď zlobí :-( Vždycky jsem byl zvyklý, že po otevření nového okna (ctrl + T) jsem mohl rovnout psát adresu stránky nebo hledaný výraz a ten se mi rovnou hledal na googlu, teď už to ale nejde. Po aktualizaci zmáčknu ctrl+T, otevře se mi jakési nové okno s několika okny, ve kterých nic není a s vyhledáváním googlu, ale nedá se hned psát, musím někam kliknout. Nevíte jak se dá nastavit aby se po otevření nového okna kurzor nastavil do adresního řádku? Vím, že je to jedno kliknutí, ale já už na to byl několik let zvyklý a strašně se mi to líbilo a hlavně to bylo takové rychlé :-) Zkoušel jsem to hledat, ale nikde jsem nic neobjevil :-(

Děkuji
Rfilip
Profil
Mám aktuální chrome (30.0.1599.69 m) a v novém okně mám focus na adresní řádce. Ty malý okýnka pod vyhledáváním jsou nejčastěji používané weby
mafos
Profil
Tak já mám tuto verzi 30.0.1599.69 m, tzn. tu stejnou a prostě to zlobí :-( Posílám print screen co se mi otevírá a jestli Vás třeba nenapadne co s tím :-( Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0