Autor Zpráva
N.B.
Profil *
Zdravím všechny na forku,

mám problém s kterým si nevím rady. Uvítám jakoukoliv radu, která mi problém pomůže vyřešit nejlépe od toho, kdo již tento problém někdy měl.
Dosud jsem s ftp, problém neměla a firewall mám vypnut pokaždé - respektive jej tedy nepoužívám.
Měním hosting a nemohu se zaboha připojit k serveru pro nakopírování dat.
Vím jistě že vše mám nastaveno správně co se týká editace pro připojení. Viz nasledujici obrazky - editace a chyba:




Moc Prosím o radu, je to dulezitý ... pokud kliknu na Pripojit hodi mit to 530 Authentication failed - ale heslo i jmeno uzivatele je spravne navic se na ten server dostanu pres web rozhrani ... prosim o radu nechapu kde je problem nedava to logicky smysl. Ostatni vsechny pripojeni mi funguji naprosto perfektne.

Diky za rychlou odpoved na email, N.B.
Hugo
Profil
Nevyzadujou nahodou SSH?? If jo tak musis sehnat nejakeho klienta, ktery to podporuje (WinSCP nebo neco podobneho)
N.B.
Profil *
Diky za rady problem vyřešen, přišla jsem na to při porovnávání dalších již vytvořených připojení - divím se že mě to netrklo hned ale aspoň že trklo :) Obdržela jsem špatně udaj relace - ftp serveru ... pravděpodobně ten kdo tvořil moje údaje na hosting se spletl a misto suj server omylem zadal adresu meho :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0