Autor Zpráva
NovyJan
Profil *
Dobrý den, potřeboval bych poradit jak přenesu kontakty a sms z nokie na sony xperia. pomocí Nokia PC Suite jsem si exportoval zálohu sms a kontaktů do souboru nbu. pak jsem si stáhl program NbuExplorer a udělal z toho xml a potom jsem zkoušel program MobileGo. připojil jsem telefon, dal jsem mu to xml objevilo se okno s nahráváním ale stále bylo 0%. Pak jsem zkusil xml2android ten mi hlásí chybu, ani se nespustí, program Sony PC Comparion taky nejde, nemůžu mu vložit ten xml soubor..no zasekal jsem si počítač spoustou nesmyslných programů a výsledek žádný...
Děkuji za pomoc
Joker
Profil
NovyJan:
Možná na diskusi o mobilních telefonech by o tom věděli více.

Sem na diskusi o tvorbě webových stránek přece jen chodí spíš lidi zabývající se weby.
LudekBrno
Profil
NovyJan:

Sice to sem nepatří, ale stručně: Nepotřebuješ na to žádné programy. Jednoduše přímo z nokie vyexportuješ kontakty (nejlépe přes BlueTooth) ve formátu *.vcf, založíš si účet gmail (pokud už nemáš), který na androidu budeš tak jako tak potřebovat a přes webové rozhraní gmailu kontakty naimportuješ do něj. V telefonu potom jen zapneš synchronizaci kontaktů a jak telefon připojíš na internet (mobilní data nebo wifi), tak se ti automaticky do telefonu stáhnou (musíš ho mít samozřejmě připojený na stejný gmailový účet). To je vše, pamatuj, že s androidem už se žádné programy na správu telefonu nepoužívají, vše jde přes sycnhronizaci.
Mike8748
Profil
NovyJan:
pokud zvládneš základní angličtinu, tak si stáhni si program PC Companion (http://www.sonymobile.com/global-en/tools/pc-companion/)
to ti umožní synchronizaci a správu xperia s počítačem a ten program obsahuje i nástruje pro import z jiných telefonů, mimo jiné nokia

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0