Autor Zpráva
anonymníí
Profil *
Ahoj,

Měl bych dotaz ohledně obnovení souborů. Ve win 7 jsem smazal nějakou složku, kterou jsem mazat neměl, nechtěl (v TotalCommanderu Shift + F8, což by mělo být totéž, co Shift + Delete). Zálohu dat nemám (nejsou životně důležité, ale mazat jsem je nechtěl).

Je nějaká možnost, jak smazané soubory obnovit, třeba i nabootováním jiného systému (linux, možná blbost, tonoucí se stébla chytá).

Počítač byl mezitím několikrát vypnut, chybu jsem si uvědomil pozdě.

Děkuji.
Fisir
Profil
Reaguji na anonymníího:
Zkus Recuvu, ale jestliže jsi počítač několikrát vypnul (takže asi i dlouho pracoval), nedávám tomu velkou naději.
Chamurappi
Profil
Reaguji na anonymníího:
Altap Salamander má v sobě plugin na undelete.
Amunak
Profil
Vypnutí nevadí, důležité je, aby smazaná data byla někde, kde se zrovna moc neplánovalo zapisovat, a aby se nezapisovalo pokud možno vůbec :) Pokud ti na datech záleží hodně, tak si na jiném PC vytvoř flashku s nějakým rescue systémem, nabootuj z ní a obnov to. Jestli chceš trochu riskovat, můžeš třeba i z toho pc stáhnout nějakou libovolnou obnovovací utilitku (pokud možno bez instalace a stáhnout jí na jiný disk).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0