Autor Zpráva
Radmill4
Profil *
Zdravím,

má prosbu snad každý den mi do pošty- počítače - přijde spam - používám pošt. iol. , hlavně Alza - dnes např. z webinfo@info.alza.cz.

Před odstraněním dám do nevyžádané pošty - blokovat odesílatele.

Pak smažu.

A beztak mi to dál v jiných obměnách chodí do iolu.

Prosím o radu, jak tyto spamy blokovat.

Dík

Radmill4

Moderátor Chamurappi: Kategorie „Jak něco udělat“ na diskusním fóru o webdesignu slouží dotazům z oblasti webdesignu. Na obecné počítačové dotazy je lepší využít úplně jiné diskusní fórum.
Marschmallow
Profil
Radmill4:
Nevím, jak to souvisí s webem, ale:
1. Můžeš si změnit e-mai
2. Někde v e-mailech bude dole něco ve smyslu "Pokud nechcete dostávat podobné nabídky, klikněte sem." Klikneš a z daného mailu ti nebude nic chodit
3. Pokud to nebude fungovat, prostě pořád dál označovat jako SPAM
4. Přihlaš se do webové pošty a tam označ jako SPAM a pak by ti snad nemělo chodit do e-mailového programu

Nic dalšího mě nenapadá.
LudekBrno
Profil
Radmill4:
Seriózní firmy mají vždycky v mailové reklamně odkaz na odhlášení z newsletteru. Takže před smazáním mailu na odkaz klikni a odhlaš se. Já jsem to začal takto dělat a množství SPAMu aspoň od českých firem znatelně pokleslo. A některým, které otravují až moc napíšu mail, že ode mě nemají souhlas se zasíláním obchodních sdělení a nebudu-li okamžitě vyřazen z jejich databáze, předám k řešení Úřadu pro ochranu osobních údajů. A to jsem i párkrát u těch nejotravnějších udělal a byl klid, i když to nějakou dobu trvalo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0