Autor Zpráva
Sharkit58
Profil
Zdravím mam problém dělám pro jednoho podnikatele, kterému outlook zkomprimoval zprávy když samozřejmě přesáhl 2GB doručené pošty.Ale při komprimacu soubor poškodil a v Outlook Express už nejde znovu otevřít.Našel jsem program kterým emaily vytáhnu ale je jich přes 1000 a program je demo verze a můžu je vytahovat jen po 25ti emailech.Chci se zeptat jestli někdo znáte nějaký freeware pro toto vytahovaní nebo jiný způsob jak je vytáhnout najednou.


Tak bohužel jsem zjistil že můžu tím programem vytáhnout pouze prvních 25 emailu a víc už ne a nejdou ani smazat
juriad
Profil
A co takhle https://code.google.com/p/undbx/. Ten vypadá použitelně.
Plaváček
Profil
Sharkit58:

Nainstaluj si na stejný počítač Microsoft Outlook (je na měsíc zdarma, viz http://office.microsoft.com/cs-cz/microsoft-outlook-aplikace-pro-e-mail-a-kalendar-FX010048775.aspx), a celou složku z Outlook Expressu nech naimportovat. Většinou to klapne. Stejnou službu by mohl poskytnout i Windows Live Mail (ten je grátis, viz http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-live/essentials-other#essentials=overviewother).
Sharkit58
Profil
Hle zatim to jede tak pak kdyžtak dám vědět


Plaváček:
Bohužel tohle už jsem zkoušel ani Microsoft Outlook ani Windows Live Meil to nepobrali všichni: Outlook Express,Microsoft Outlook a Windows Live Meil napsali chybu že soubor je poškozený nebo že je prázdný


Program od juriad zatim běží tak uvidím co vytáhne :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0