Autor Zpráva
petrželka
Profil *
Dobrý den,
poslední dobou mám problém s otevřením stránky youtube. Otevírá se bez obrázků jen ve zjednodušené verzi a když kliknu na odkaz se jménem videa, tak se mi objeví nápis, že video v naší zemi není dostupné. Přitom jsou to videa, která jsem běžně otevírala. Můžete mi poradit, co s tím?
jefitto44
Profil
Aký prehliadač?
petrželka
Profil *
jefitto44:
Mozzila firefox i internet explorer. 5 letý syn si tam prohlížel veselé vláčky a asi něco zmáčkl :-)))


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
Domovská stránka YouTubeCZ
Nahrát

Co sledovat
To nejlepší z YouTube
Miniatura Populární na YouTube
Miniatura Hudba
Miniatura Sport
Miniatura Hraní her
Kanály pro vás
Miniatura Rhett & Link
Miniatura YouTube Nation
Miniatura LittleBabyBum
Miniatura MagicofRahat
Miniatura Smosh
Procházet kanály

Přihlaste se, chcete-li vidět své kanály a doporučení!
Přihlásit se

Zavřít reklamu


toto je část stránky, kterou jsem zkopírovala
jefitto44
Profil
Predpokladám, že nepozeral v obitroch prehliadačoch a že "nezmáčknul" v tých prehliadačoch to isté... takže problém by som hľadal inde... ale kde? :O
Bubák
Profil
jefitto44:
Predpokladám, že nepozeral v obitroch prehliadačoch a že "nezmáčknul" v tých prehliadačoch to isté...
Může to být nastavení pro přihlášeného uživatele, ale to je podobný dohad, jako ten tvůj.
petrželka
Profil *
Zajímavé je, že nejde jenom tato stránka a strašně dlouho se načítá. Jinak vše funguje. Malý si to prohlížel jen v Mozille a účty na počítači nemáme. Tak nevím, co s tím.
Chro
Profil
Vymaž si v prohlížeči cache a cookie.
jefitto44
Profil
JJ možno to pomôže... ak nie, odinštaluj firefox a nainštaluj ho znova
Chamurappi
Profil
Reaguji na Chra:
V obou prohlížečích? Píše, že se to začalo dít ve Firefoxu i v Exploreru.


Reaguji na jefitta44:
Jaký vliv může mít odinstalování Firefoxu na Explorer?


Reaguji na petrželku:
Mohla bys udělat fotku té zjednodušené stránky? Google často experimentuje na lidech, třeba to, co vidíš, je ve skutečnosti jedna z možných verzí budoucího uspořádání stránky a reakce pokusných králíků, jako jsi ty, rozhodne o tom, jestli to tak nasadí všem. Ačkoliv je tedy divné, že by zkoušeli verzi bez obrázků :-)

tak se mi objeví nápis, že video v naší zemi není dostupné
U kteréhokoliv videa? Je možné, že si YouTube myslí, že jsi v nějaké jiné zemi. Třeba v nějaké méně svobodné, s jejíž zlou vládou má dohodu, že nedovolí nic vyjma explicitně povoleného obsahu.

Domovská stránka YouTubeCZ
Ale kdyby si myslel, že jsi jinde, asi by s tebou nekomunikoval česky. Mně na jednom z počítačů Google trvale vnucuje němčinu a jako jediné řešení se jeví, že si u něj vyrobím účet a nastavím si v něm napevno češtinu (což nehrozí).
petrželka
Profil *
Ode dneška už to funguje normálně, tak nevím jestli měli několikatýdenní výpadek, nebo co si mám o tom myslet:-)))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0