Autor Zpráva
Suhaj
Profil *
Ahojte,

Asi sa budete smiat na mojej primitivnej otazke, ale ja som fakt uplny zaciatocnik.

Stiahol som si z netu ftp klient CuteFTP. Nainstaloval som ho, takze teraz v adresary mam asi deasat suborov s roznymi nazvami, vsetko prebehlo asi vporiadku.

Len ja neviem ako ho mam otvorit. V ponuke "startu" medzi programimi neni. ANi na pracovnej ploche neni jeho ikona. A neviem ktori z tych novonainstalovanych suborov mam otvorit aby mi to cele bezalo. Ked klikam rad za radom na tie subori co mi nainstalovalo tak sa mi zobrazi okienko ze "kliknite na program ktorym chcete otvorit subor" a tam je zoznam programov, asi viete co mam na mysly. Lenze ja neviem akym programom to mam otvorit. A neviem ktory z tych suborov mam otvorit. V "helpe" k tomuto programu sa o tom nepise tam to zacina uz tym predpokladom ze program bezi.

Uz tri dni nad tym maturujem a neviem co s tym. Viete mi prosim s tym niekdo poradit?

Neviem ci je to potrebne ale pre istotu napisem sem nazvy tych suborov co mi nainstalovalo:

cabinet.dll
dbconverter.dll
default
ftpte
license
release notes
setup.inx
sm.dat
ssm.dll
tagtips.dat
tips
unzip32.dll
zip32.dll
zlib.dll

Diki moc.

Suhaj
lukysy
Profil
Dívej se po souboru s .exe, ale jak vydím, máš nastaveno skrytí známých přípon. Tak se dívej ve sloupci typ po atributu Aplikace.
Yuhů
Profil
a není lepší prostě ten tucet souborů zkusit jeden po druhém otevřít? Hádal bych ovšem, že to bude "default".
lukysy
Profil
YuhůTo může být třeba .ini soubor s nastavením layoutu... :o) Co třeba ftpe? Ono to je vlastně jedno, chce to vyzkoušet...
Kráťa
Profil
Dej si zobrazení přípon.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0