Autor Zpráva
robbie
Profil *
Zdravím, chtěl jsem se optat známý si po koupi notebooku neudelal disk na obnovu systému. Zkusil sem mu ji tedy udelat pozdeji, v Recovery se mi ale vytvorilo 5CD disků - zadal jsem vytvořit ISO zálohu, dá se udelat pouze jedno DVD se zálohou pro obnovu? Nebo je tohle jediná moznost zálohy na 5 disků? Přijde mi to strašně moc, přece Win7 jsou taky jen na jednom DVD
Marschmallow
Profil
robbie:
Zkus vytvořit DVD s ISO zálohou pouze systému - bez dat a uživatelských nastavení.
robbie
Profil *
a jeste jeden dotaz, asi nelze použít disk na obnovu systemu pro více různých Windows že?
Marschmallow
Profil
robbie:
Myslíš to tak, že na jednom disku by jsi měl více bitových kopií systému? To jsem nezkoušel, ale myslím, že to nepůjde. Už jenom z důvodu, že většina disků není přepisovatelná a zapisovatelná po již jednom zapsání. Tím myslím samozřejmě disky DVD.
robbie
Profil *
ne myslel jsem to tak , jestli by se dalo jedno DVD s bitovou kopii win7 dalo použít pro obnovu více windowsů na více počítačích
Marschmallow
Profil
robbie:
Ano to by se dalo použít.
robbie
Profil *
Jeste jsem zapomel a smazou se data, fotky apod. Pri pouziti toho dvd pro obnovu systemu? Jinak dekuji moc za rady
Marschmallow
Profil
robbie:
Systém se vrátí do doby před... A obsahuje pouze nastavení, takže data se nezmění.
robbie
Profil *
dekuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0