Autor Zpráva
1Rostak
Profil
Mám dva problémy s nastavením modemu mám doma 2x web server a ten potřebuji vidět z venku.
Jeden se mi podařilo nastavit před DMZ.
Druhý se pořád nedaří nastavit a to ani před DMZ.(pokud vyměním IP adresu v DMZ)
Teď na víc vypadl proud a dělá to ještě jednu horší věc na jeden Web server se nemohu dostat ani z domácí sítě přes Wifi. Pokud propojím notebook s modemem kabelem tak to jede.(mám vic počítačů v síti a dělá to na všech) Zkoušel jsem několikrát resetovat do továrního nastavení a ani to nepomohlo nevím v čem je problém? Myslím si ,že zařízení pokud je ve vlastní síti tak snad nepotřebuje žádné další nastavování stačí pevná adresa. Aby byl vidět doma. Pokud z venku tam je to horší musí se nastavit porty.V současné době mi jde hlavně vidět to v domácí síti jako mi to chodilo několik let. Nevím co se mohlo stát.
Zechy
Profil
Většinou bývá třeba nastavit Port forwarding, protože z domácí sítě komunikuje celá síť jako jedno zařízení, tudíž není možné se nějak konkrétně připojit na určité zařízení za routerem. Port Forwardingem je možné si nastavit, že když příjde dotaz na <vaše_ip>:<určený_port> tak se přesměruje na adresu Web serveru, která je třeba 192.168.1.101:80.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0