Autor Zpráva
Gerox
Profil
Ahoj, nedávno mi odešel noťas, HP, stále vyblikávající kód ohledně desky, prostě starej noťas na zahození. Bohužel mám na disku data, který jsou důležitý a ty prostě musím získat. Koukal jsem na netu, že to lze přes USB a připojit jako flashku, velkokapacitní atd. Tak jsem koupil AXAGO 70, nebo tak něco, sada na připojení všech disků, romek atd.

Nefungovalo to, respektive v USB řadičích to našlo tu sadu, ale disk nikde, tak jsem šel reklamovat a zkusit druhej disk, pořád to samý. Tak jsem to vrátil a zkusil BOX zase přes USB, kterej prostě dělal to samý.

Ve spávě disků, ukazuje disk, správně, prostě v pohodě, ale v pc ho nemůžu najít, snažil jsem se v biosu cokoliv nastavit, nic, snažil jsem se do zadního USB, nic, nejde inicializovat, formátovat, nic!
Viz příloha.


Opravdu Vás prosím o pomoc, jak mám postupovat, viděl jsem na netu kluka s Vistou, kterej dal jen inicializovat a měl to, ale já nic takovýho nemám prostě a už jsem z toho zoufalej, nasranej a platil 1500 za 200gb? To se mi nechce, ale asi mi nic jiného nezbývá, protože problém je v mym stoláku a nemám to kde jinde bohužel zkusit.

Pro shrnutí:
- USB jsem zkoušel ve předu i vzadu
- V Biosu jsem se snažil nastavit co šlo (ale jsem lajk, tak věřím že jsem něco mohl přehlídnout)
- kabel silnej, krátkej, úplně novej, kvalitní pro USB 3.0
- žádná statiscká elektřina
- HDD bude na 90% v pohodě, nic mu nebylo

Všem díky předem za odpověď jsem už vážně zoufalej.

Dan
juriad
Profil
Zkus Jak přiřadit písmeno jednotky:
Pravým tlačítkem myši klepněte na jednotku, oddíl, logickou jednotku nebo svazek, k němuž chcete přiřadit písmeno jednotky, a potom klepněte na příkaz Změnit písmeno jednotky a cestu.
Klepněte na tlačítko Přidat.
Klepněte na přepínač Přiřadit písmeno jednotky (není-li již vybrán) a potvrďte výchozí písmeno jednotky, které chcete použít, nebo klepněte na požadované písmeno jednotky.


Bacha na to, co děláš, při troše neopatrnosti můžeš přijít o všechna data.
Gerox
Profil
juriad:
Bohužel, všechny nabídky krom "Odstranit svazek" a "Nápověda" nejsou aktivní :X
/edit: když kliknu na spodní "Disk1" tak mi hodí volby jen "offline" "vlastnosti" "převést na dynamický disk" "nápověda"
jo a mám Win7 Professional 64bit sP1
Gerox
Profil
Nikdo teda neví? zkusil jsem kabel připojit přímo do pc a beze změny....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0