Autor Zpráva
Juandev
Profil
Hledám nějakou možnost jak odpovědět na více e-mailů naráz v Gmailu. Existuje addon do Batch Reply for Gmail do Chromu, který bohužel nefunguje (hlásí to i jiní lidé). Čili zatím jediný způsob jak to udělat je, rozfiltrovat e-maily, které potřebuji, z nich si okopírovat e-mailovou adresu (třeba do notepadu) a pak napsat e-mail, nebo použít laboratorní funkci Předpřipravené odpovědi (ta ale funguje nějak podivně - přepíše data prázdnými daty) a nakopírovat tam seznam e-mailů.

Pokoušel jsem se ještě využít filtrů, že bych identifikoval e-mail přes nějaký unikátní řetězec a na každý takový e-mail poslal automatickou odpověď. Bohužel to opět není ono. Jednak se zdá, že Gmail hledající řetězec bere i část řetězce (např. Foo/Boo je pro něj Foo) - nevím jestli je to o tom, že jsem použil lomítko, nebo vždycky bude brát jakoukoliv část řetězce a bude ji porovnávat.

Druhý problém je v tom, že automatická odpověď sice odejde na správnou adresu, ale pokud ten člověk na ni zaraguje, tak tím že je jeho reakce většinou obsahuje původní konverzaci, tak tomu člověku furt responder dokolečka posílá to samé.

Nenapadá Vás jak to řešit? Jde tomu filtru vysvětlit, že má třeba reagovat jen jednou, nebo, jaký řetězec má hledat?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0