Autor Zpráva
Alenjana
Profil
Dobrý den, mám asi 200 e-mailových kontaktů přátel, rodiny, spolupracovníků atd. Mám je napsané jen ve Wordu, nejsou v mém mailu. Jde nějak je najednou vložit do adresáře mailu? Bez vypisování a ukládání každého kontaktu zvlášť? Jsem začátečnice, a nevím, zda tento můj dotaz sem do diskuze vůbec patří? Děkuji za radu.
Hando
Profil
Dobrý den.
Určitě by chtělo konkretizovat, co je "v mém mailu". Takhle se těžko radí... Třeba webové rozhraní Seznam/Email a jeho klony hromadný import/export neumí (pokud to není někde velmi důkladně schované). Outlook importovat hromadně umí, pokud se to upraví na rozumný formát. Dodejte více informací. :)
Alenjana
Profil
Dobrý den, emailovou adresu mám na Seznamu. To: "nejsou v mém mailu" - tím myslím to, že ta emailová adresa má prázdný adresář kontaktů. Mail mám teprv nový. A ony adresy o něž mi jde, nemám v původní staré emailové adrese (také na Seznamu), ale jen sepsané ve wordu, vždy jeden kontakt na jednom řádku. Ani mi ti lidi jejichž ty kontakty jsou, na ten starý mail nepsali, takže nejsou ani v doručených zprávách, takže je ani nemohu jednoduše uložit.
Outlook nemám. Chtěla jsem ty adresy nějakým způsobem hromadně do toho adresáře dostat. Abych je nemusela vypisovat a ukládat každou zvlášť.
Neumím to popsat lépe, učím se na stará kolena za pochodu.
Děkuju moc, a vpravo vidím hlášku, že toto fórum je hlavně pro webovou problematiku, polepším se.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0