Autor Zpráva
none
Profil
Mel jsme jaksi vyrlej pc projel sme to vsemiznejma antivitama antispywarema atd psk se mrknu do pridat a odebrat programi a zustalo mi tam 8 programi nevite co s tim? jak je tam vratit abych je trena mohl odinstalovat mel jsme tam treba prehravac winDVD a furt je nainstalovanej ale neni v pridat a odebrat programi nevite jakym programem je tam vratit?
Dolphi
Profil
Pro všechny, kteří by chtěli nonemu pomoci, ale jeho dyslexie by je mohla odradit:

Měl jsem zavirovaný počítač. Zkontroloval jsem jej proto několika antivirovými a antispywareovými programy. Následně mi po této činnosti zbylo v Ovládacích panelech/Přidat odebrat programy pouze 8 programů. Zmizela mi například možnost odinstalace winDVD, i když je tento v PC určitě nainstalován. Existuje nějaký program, který by dokázal vrátit provedené změny v sekci Ovládací panely/Přidat nebo odebrat programy?
none
Profil
hej voe uklidni se Tak strapnovat me nemusis ja to psal na rychlo jel sem pryc.
Ale nejsem dyslektik sem normalne způsobilí psát česky ale me se to neche nikdy kontrolovat.
none
Profil
a kdyz s ito pochopil ty oststní určitě taky.
Dolphi
Profil
Neztrapňuji tě, ale musel jsem si to přečíst čtyřikrát, než jsem pochopil, co vlastně od ostatních žádáš. Takže pokud chceš, aby ti někdo pomohl, věnuj prosím 5 minut svého času kontrole toho, cos vypustil do světa. Ale k věci - chybí základní informace - verze operačního systému. Pokud WinXP, zkus Bod obnovení. Nemáš-li ho, je to poučení pro příště, abys před nějakejma vylomeninama přemýšlel a pak konal.
none
Profil
ja si cu zmenit nick na BABYSKILLZ pls Yuhůů zme mi to diky
Anonymní
Profil *

Neztrapňuji tě, ale musel jsem si to přečíst čtyřikrát, než jsem pochopil, co vlastně od ostatních žádáš. Takže pokud chceš, aby ti někdo pomohl, věnuj prosím 5 minut svého času kontrole toho, cos vypustil do světa. Ale k věci - chybí základní informace - verze operačního systému. Pokud WinXP, zkus Bod obnovení. Nemáš-li ho, je to poučení pro příště, abys před nějakejma vylomeninama přemýšlel a pak konal.


co by venoval ****** si muze psat co chce jak chce !
Šejn
Profil
To stojí za oživení.
YoSarin
Profil
Šejn
Člověče... :-) co tě nutí procházet třičtvrtě roku staré thready... :-D Ale tohle je fakt celkem perla... ;)
Hlavně to
"ja si cu zmenit nick na BABYSKILLZ pls Yuhůů zme mi to diky"
By mě zajímalo jestli Yuhů prosbě vyhověl ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0