Autor Zpráva
habendorf
Profil
Nedávno se mi nějak zhroutily dbx soubory se zprávami v Outlook Expressu, takže se mi nezobrazují žádné starší maily. Asi to není nic až tak výjimečného, soudě podle toho co jsem vygooglil. Hledal jsem nějaké opravné nástroje, našel jsem asi čtyři, ale nic free. Bylo to tak od $30 do $70 což se mi věru nechce dávat za opravu něčeho, co jsem zakoupil a co má fungovat .

Nesetkal jste se někdo s podobným problémem? Nevíte někdo prosím o nějakém free sw nebo jak to opravit?
Plaváček
Profil
Setkal jsem se s tímto problémem mockrát a upřímně, zatím jsem žádné rozumné řešení neobjevil.
habendorf
Profil
Fakt nikdo nic?
Mino
Profil *
http://macallan.club.fr/index.htm
Berkys
Profil *
Povedlo se mi tim vyexportovat jednotlivý zprávy do souborů. To je sice hezký, ale aby to bylo to pravý vořechový, chtělo by to ještě nějak nacpat z5 do *.dbx
Nemáte někdo tušení jak na to?? Díky
sly
Profil *
jestli to máš vyexportovaný jako eml soubory, tak si dej vedle sebe okno OE, kde si na ten "import" vytvoříš třeba novou složku, a vedlo toho okno s průzkumníkem s těma zprávama, v průzkumníkovi je všechny označ, pak je chytni a přetáhni drag a drop do okna oe a tam je pusť a je to...
Marty110r
Profil *
Stalo se mi naprosto to samý - zhroucené dbx.
Použil jsem sice jiný program ale výsledkem byl adresář plný eml souborů.
Import nefungoval, kopírovat/vložit taky ne a přetáhnout mě to nenapadlo.

Prostě všecko geniální je prosté :-)

I když vaše rady nebyly pro mě moc mi pomohli.
DĚKUJU DĚKUJU DĚKUJU

Ahoj Marty
Biondo
Profil *
Juchů, todle by mě fakt nenapadlo. Díky díky.
Dr.Jekyll
Profil *
Jop...dobra metoda...taky mi to pomohlo...thx.
Millda
Profil *
Moc díky, ten způsob Drag and Drop je SUPER.
Dusinka
Profil *
Postihl mě stejný problém a díky Vám jsem ho vyřešil. Díky
AndrEw
Profil *
Hmm, proc vse co jde ostatnim jednoduse me nejde..
Pri otevreni a pokusu o export jednotlivych zprav z dbx mi to napise infinite loop a cau...:( Pouzivam ten Macallan..
Chjo..zase celej den googleni:(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0