Autor Zpráva
saud
Profil *
Zdravím, mám jeden program u kterého mě deptá nadpis v title. Jde ho nějak pomocí registru přepsat? Případně je přímo na to nějaký soft? Děkuji
Marschmallow
Profil
saud:
Myslíš název programu v okně?
saud
Profil *
Presně tak. Vlkevo jak je minimalizovat, zavřít a podobně. Tam mám nadpis u jednoho programu co by sem ho chtěl buď přepsat nebo vymazat. Když v něm něco dělám tak mě to děsně deptá
Fisir
Profil
Reaguji na sauda:
Pokud ten program nemá takovou možnost v nastavení, můžeš zkusit Resource Hacker. Ovšem počítej s tím, že můžeš změnit něco, co způsobí nepředvídatelné chování programu, nebo ho trvale poškodí.
saud
Profil *
ten program jsem už zkoušel, ale nikde možnost title neni. Musel to dat někam na tvrdo
Chamurappi
Profil
Reaguji na sauda:
Nadpis okna obvykle nebývá konfigurovatelná součást programu a jen výjimečně je v Resources, takže nejblíže k univerzální odpovědi je: ne, nejde to bez agresivního zásahu přímo do spustitelné binárky.

ten program jsem už zkoušel
Pokud máš tlačítka na minimalizaci a zavření skutečně vlevo, tak nejspíš nemáš Windows. Resource Hacker je jen pro Windows.

Když v něm něco dělám tak mě to děsně deptá
Přelep si horní oblast monitoru kobercovkou.
Co to je za program a co tě na něm tak strašně deptá? Že by název pirátské skupiny, která vyrobila crack? Na to je snadné řešení: kup si legální verzi…
saud
Profil *
Apple to není jen jsem se nejspíš špatně vyjádřil. Právě, že v originální verzi je nesmyslný odkaz, tak platba mi moc nepomůže. Můžete mi prosím poradit program skrz, který to můžu přepsat? Děkuji
Marschmallow
Profil
saud:
A co máš tedy za OS? Windows?
saud
Profil *
win7 starter.
_es
Profil
Chamurappi:
Pokud máš tlačítka na minimalizaci a zavření skutečně vlevo, tak nejspíš nemáš Windows.
Asi to myslel tak, že ten nadpis je vľavo.
saud
Profil *
_es:
Přesně tak :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0