Autor Zpráva
jamnik
Profil
Dobrý den stálo sá mí táká vec že už así 3 dní níkdý to nerobílí ! že ked hrám hru Minecrfat cc 3 min sá mí sámo vípne PC nevíem čí to je že sá mí zohreje PC nevíem ale nikdi to nerobílo níekedý som hrál Minecraft aj 3 hod
juriad
Profil
Patří do práce s počítači. A chcemmme vůbec odpovídat? Jamniku, raději se zeptej na fóru, které je zaměřené na tyto problémy; napadá mě www.zive.sk/forum/poradna.

Tak si nainstaluj program pro sledování teploty grafické karty a procesoru. U mě je vysoká teplota 95 stupňů a vypíná se až při kritické, což je 105, a v tomto vedru se mi to už párkrát stalo. Zkusil jsi v Minecraftu nastavit vše na minimum?
Moderátor jenikkozak: Přesunuto do Prací s počítačem, kterou se tu zatím nepovedlo zrušit.
jamnik
Profil
Níe kde ? a Dákujem vážím sí to dáťe link ná to sledovaní teplotý
Marschmallow
Profil
jamnik:
Já používám HD Tune.
jamnik
Profil
a ako odstráním to vípínáníe
Marschmallow
Profil
jamnik:
Jakou máš teplotu, počítač/notebook?
jamnik
Profil
Nevíem ako to zísťím
juriad
Profil
Pokud je to způsobené teplotou, tak omezení zrušit nechceš (i kdyby to šlo), počítač bys tím zničil. Napřed musíš zjistit, co je skutečnou příčinou. Pokud je to teplota, můžeš nastavit Minecraft, aby nevyžadoval tolik výkonu. Pak také můžeš vyčistit vnitřek od prachu, zkontrolovat ventilátory atp.

A zkus psát trochu na úrovni, ne jako puberťák.
Marschmallow
Profil
jamnik:
Nevíem ako to zísťím
Eh, na co jsem Ti asi posílal odkaz v [#6] příspěvku?

Na ten křížek a šestku musíš kliknout ;)
jakre
Profil
Promiňte, že píšu mimo téma, ale do pravidel bych přidal registraci od 15ti let výše... Deváťáci (někteří) už alespoň znají pravopis.

jamnik:
Jednou za čas je vhodné, když rozebereš bednu počítače a hardware očistíš od prachu a nečistot.
Já to dělám jednou za rok a i tak je počítač plný prachu. Z tohoto důvodu se mi vypínal...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0