Autor Zpráva
Juraj
Profil *
Dobrý den,
dělám si bezobslužnou instalaci a vše mám hotové jen potřebuji poslední věc a to je zakázat aby se spouštěl proces po instalaci. Mám to takto:

ExecWait '"Software/Antivirus/MicrosoftSecurityEssentials.exe" /taskkill /VERYSILENT /f /im mbam.exe'

Používám win7 starter. Nevíte prosím proč mi to stále nezakáže spuštění procesu po instalaci? Děkuji

Ps: vím, že je to něco jiného než web, ale už jsem tady narazil i na podobné dotazy ohledně C# a podobně, tak snad tohle taky vadit nebude.


Mám to napsaný na špatným řádku, ale ve správném to nezakáže. Pokud to kill dám před cestu instalačního souboru, tak se mi vyhodí cmd okno, hned zmizí a instalace se neprovede. Spíš si začínám myslet, že nemám podporu a možná se kouknout na hotfis (jestli to píšu dobře).

ExecWait '"Software/Antivirus/Malwarebytes.exe" /taskkill /VERYSILENT /f /im mbam.exe'
_es
Profil
Juraj:
Ten proces sa asi spúšťa len tam, kde je Microsoft Security Essentials nainštalované, nie? Nejako nechápem, že sa snažíš, aby nainštalovaná aplikácia znefunkčnila antivírus - čo to má byť za aplikáciu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0