Autor Zpráva
pyty
Profil
neviete mi niekto prosim odporucit nejaky nasledny software :

1. program, co snima dianie na obrazovke, moze snimat fullscreen, alebo len urcitu cast obrazovky, da sa nastavit kvalita obrazu, apodporuje viac formatov //avi,mpg...//, a najdvolezitejsie je, aby zaberal MINIMUM pamete a aby co najmenej zatazoval pocitac

2. program, co robi screenshoty, mozem nasatvit, ci chcem snimat aj kurzor, a vie na obrazovku vyhodit aj nieco ako drag and drop "bubliny" kde mozem napisat napr. popis

3. program co snima vsetok zvuk c vida pocitac, ale vnutorne. tiez by mal zaberat malo pamate a nezatazovat pocitac

4. a este program co nahrava zvuk cez mic, ale ten som este nehladal, tak len tak.....

dik
Kráťa
Profil
Já na to video měl kdysi prográmek, ale snímal jen asi tak 100x100px, na snímání skrýnů je bezva IrfanView. Nastavíš si, jestli chceš i kurzor, či ne, kam se mají sejmuté ukládat a pak si pustíš třeba instalaci a vždy, když chceš obr, tak zmáčkneš předvolenou klávesu, či kl zkratku.
lukysy
Profil
pyty Ad 1. Zkus se mrknout zde: http://www.slunecnice.cz/Win/Utility/Snimani-obrazovky/
Jake
Profil
lukysy,pyty
Z programů na Slunečnici je docela dobrý CamStudio 2.00- umí ahrávat celou nebo číst obrazovky ve formátu AVI, převést AVI do SWF a umí i další funkce- a je myslím, ale nevím to jistě freeware.
pyty
Profil
Jake
ano, camstudio je freeware, aj ho mam, ale ked nieco nahravam napr. 15min a potom ked to chcem ulozit tak to hlasi chybu, to ma poriadne nastve . a camstudio to robi casto
Kráťa
Profil
lukysy dík za link

Jake To jsem měl asi nějakého prapředchůdce CamStudia, je to velmi podobné a super.

pyty mě to chyby nedělá, ale zatím jsem zkoušel největší 640x480 asi 5 minut. Spíše že to do *.swf konvertuje 10 let. Ale neva, ostatní programy "běží".
Jake
Profil
Kráťa
mě to CamStudio konvertuje do SWF celkem rychle-mám "běžný" kancelářský počítač.
halogan
Profil
Na vsechny tyhle veci pouzivam ViewletCam/ViewletBuilder - skvely software.
Kráťa
Profil
Jake já také nemám žádné dělo, Celeron 700 MHz 192 MB RAM a dělá mi pětiminutové video 640x480 z avi do swf asi půl hodiny.
Jake
Profil
Kráťa
já mám Athlona XP 2400+ (netaktovaný) a 256 MB RAM (spíš teda 240 MB, protože 16 MB mi bere integrovaná grafika), ale dobu konverze nevím-nestopoval jsem to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0