Autor Zpráva
Juandev
Mám LG P970. Nevím jak vynutit aktualizaci, respetive natažení svěžích dat z Internetu. Například se mi zobrazí upozornění, že někdo mi v nějaké aplikace píše, ale já to nevidím v chatovacím okně protože se nezaktualizovalo a tak si to nemůžu přečíst celé. Podobné zkušenosti mám z kalendářem. Pátral jsem jestli je tam nějaká možnost, jak to vynutit, ale nic jsem nenašel. jak na to?
mimochodec
Juandev:
Jestli tam je android, jdi do Google Play, najdeš tam něco jako Aktualizovat vše, případně můžeš aktualizovat jednotlivě.
LudekBrno
mimochodec:
to mluvíš o něčem úplně jiném. V Play se jedná o aktualizace aplikací, kdežto Juandev píše o tom, že potřebuje zaktualizovat obsah zobrazený v on-line aplikaci :-)

Juandev:
Mohl bys začít tím, že napíšeš o jaké aplikace se jedná. Každopádně nic takového by se dít nemělo, takže tam máš nějakou chybu. Žádný univerzální postup pro aktualizaci obsahu aplikací neexistuje, protože není potřeba.
mimochodec
LudekBrno:
No já jsem to pochopil tak, že se neaktualizují data v nějakých aplikacích, ale příčina že je v tom, že ty aplikace už zřejmě nejsou aktuální. Ale můžu se plést.
LudekBrno
mimochodec:
To asi ne, to se v androidu nestává. Aspoň jsem se s tím nikdy nesetkal, přitom si některé aplikace záměrně udržuju ve starších verzích, protože je výrobce tak usilovně "vylepšoval" a "vylepšoval", až je doprasil k nepoužitelnosti :-) Juandev tam má problém, že ty aplikace nechtějí načítat aktuální obsah, ale to bude nějaká chyba na jeho straně. Např. nevhodný DNS server nebo podobně.
Juandev
LudekBrno:
mimochodec:
to mluvíš o něčem úplně jiném. V Play se jedná o aktualizace aplikací, kdežto Juandev píše o tom, že potřebuje zaktualizovat obsah zobrazený v on-line aplikaci :-)
Ano, omlouvám se za nepřesné vyjádření. Je to tak jak píše Luděk.

Mohl bys začít tím, že napíšeš o jaké aplikace se jedná.
Jedná se o:
*Google Kalendář (pokud to není jiná apka)
*Airbnb mobilní aplikace

Žádný univerzální postup pro aktualizaci obsahu aplikací neexistuje, protože není potřeba.
Ano, třeba Twitter se dá aktualizovat ručně. A sice tažením obsahu dolů.
LudekBrno
Juandev:
Jasně, podobně to má i FB. Ale není to žádný univerzální způsob, který by ti donutil zaktualizovat obsah všech aplikací. Nějak ale nechápu, jako to myslíš s tím kalendářem. Tobě vysokčí připomínka, stáhneš lištu a klikneš na ni a nic se nezobrazí? Mimochodem, nemáš v telefonu nainstalovaný nějaký task killer, clean master, battery saver, RAM booster nebo podobný nesmysl?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: