Autor Zpráva
Juandev
Profil
Dostal jsem tiskárnu. Pomynuli, že některé barvy jsou vyblité, což může být nastavením tak tiskárna sice skenuje, ale netiskne. Respektive tiskne jen grafická díla a barevné věci (třeba modrý e-mail v textu). Na stránkách Epsonu jsem hledal ovladače, ale pod Epson Stylus SX515W‎ je ovladač, který nabízí jen dvě možnosti Epson Stylus SX510 series a 520. Tak jsem zvolil 510. Přesto to při připojení tiskárny stále snaží najít ovladač a nedaří se. Může takový problém, kdy se tisknou jen grafické a barevné věci být způsoben ovladačem, nebo hledat problém někde jinde?
Fisir
Profil
Reaguji na Juandeva:
Já to většinou testuji tak, že si vezmu barevnou a černou propisku, něco s nimi napíšu na papír a pak (přímo tlačítkem na tiskárně) okopíruju. Tak vidím, jestli nejsou třeba zaschlé náplně nebo něco jiného a chybné nastavení počítače to nemůže ovlivnit.
Juandev
Profil
Kopíruje to v pohodě, tiskne to jen barevnou grafiku, ale ne černobílý tisk.
pharaon.jh
Profil
Juandev:
černobílí tisk se musí změnit v nastavení tiskárny, když dáš tisk, vlastnosti tiskárny a tam to nastavit, každá tiskárna to tam má

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0