Autor Zpráva
Rufr
Čau, už druhý den mi vypadává zvuk. Ikonka ukazuje, že by měl jet, ale prostě nejde. Čím to může být? Problém nastal poprvé, když jsem hrál fifu, nevím, jestli se to nepřehřálo... Ted už ale stačí, aby pc jel 5 minut a jsem bez zvuku. Mám zkusit přeinstal systému a znovunahrátí ovladačů? Určitě bych u toho pročistil ten notebook i zevnitř, protože se začíná skutečně přehřívat a větráky hučí neskutečně i u ne příliš náročných procesů ...
Rufr
Tak jsem doaktualizoval ovladače, jedu 5 minut, zatím se zvukem. Co je zarážející, ted se mi ozval z ntb stejný zvuk, jako když jej zapínám, přestože už zaplnutý je. Takže zkusím antiviry, no nezdá se mi to být v pořádku..
veredico
Ahoj,
tohle vypada na nejakyho brouka v systemu... asi bych nevahal a prehral to... mimochodem, kdyz uz se budes hrabat vevnitr... tak si hlavne pamatuj ce kde a jak bylo, jinak to muzes skladat treba i desetkrat... Kdyz uz to budes mit rozdelany, tak na procak strikni novou pastu, to by ti melo o neco snizit teplotu + vycisteni bordelu z vetraku, tam se obcas dokaze udelat pekny svincik...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0