Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Skúšal som filezilu i total comander. Obidva mi nevyhovujú.

Ide najmä o to, že potrebujem, aby som si vedel nastaviť, ktorý FTP súbor sa mi má otvárať v akom programe (priamo, tak, aby sa skopčil do temp a potom sa automaticky nahral pri uložení súboru na server)

Druhá vec, ktorú potrebujem, aby sa udržiavalo spojenie povedzme po dve hodiny, alebo kým nevypnem program. Total comander ma totiž furt po pár minútach odhlási potom súbor síce uložím, ale uloží sa len v tempe a nenahraje sa na server. Filezilla sa snaží kus dlhšie udržiavať spojenie, ale aj tak chcípne a navyše, každé nahranie súboru treba potvrdiť, čo je otrava.
sitole
Profil
Ahoj, já osobně použivám WinSCP a naprosto vyhovuje! Dokonce je myslím do českého autora..
yFang
Profil
jefitto44:
Zkus https://cyberduck.io myslím, že splňuje obojí, cos tu zmínil.
jefitto44
Profil
A ešte som zabudol, že aby si to pametalo heslá a prihlásenia, tak ako TC... filezilla si pamätá pár a potom sú nenávratne fuč
snazimse
Profil
jefitto44:

Lze si je ukládat, ale jinak pravda. Doporučuji utilitu FireFTP, do Mozilly.
jefitto44
Profil
To si robíte kozy, že winscp má uploadovú rýchlosť 8kb/s? To ako čo? To je bežné? Či to je spôsobené iba blbým netom, resp. blbým serverom? Server je endora, na TC mi to išlo podstatne rýchlejšie


Je to chyba netu, filezilla ide teraz rovnako pomaly

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0