Autor Zpráva
cristian
Profil
Koupil jsem si notebook Asus a po zapnutí jsem si nainstaloval Googl chrom. Hned na to mi přestala fungovat numerická klávesnice. Když jsem mačkal Numlock, tak pískal a nic se nezměnilo. Při zadávání hesla do notebooku normálně fungovala, ale jakmile jsem se dostal dovnitř, tak nic. Daný notebook měl ještě jinou vadu a tak jsem jej vrátil. Dnes jsem si přinesl domů HP a vše fungovalo včetně numerické klávesnice, dokud jsem nenaistaloval Googl chrom a je to tu znova, opět mi nefunguje numerická klávesnice a zvuk je při mačkání Numlock úplně stejný. mám Windows 8.1 bing. Nemáte někdo radu co s tím, zda už jste s tím setkaly?

Děkuju
Moderátor Joker: Nesouvisí nijak s tvorbou webů, ale tak přesouvám alespoň do Práce s počítačem (z Problémy v začátcích).
Hando
Profil
Toto nepomůže?
https://www.youtube.com/watch?v=ZU9bTCrCTV8
cristian
Profil
Moc děkuju - konečně něco, co mi opravdu pomohlo - už to funguje :-)
Pitr
Profil *
cristian:
Ovládací panely\Usnadnění přístupu\Centrum usnadnění přístupu\Usnadnit používání klávesnice - a tu je zaškrtnuta volba "zapnout funkci Myš klávesnicí"
Jak to zrušíte, tak to začne fungovat a nemusíte luštit to video.


Synchronizuje se to zkrz Windows ID účet.. a synchronizuje se nastavení, takže pokud je to někde zaplé, tak na všech počítačích přestane fungovat numlock.
jirka p.
Profil *
Pitr:
Proč nedojít až na konec diskuse. Já luštil videojako když mám šedý zákal a tady to je v textové podobě. Díky Jirka P
Michal77
Profil
jirka p.:
Dobrý den, dle návodu jsem zrušil "funkci myš klávesnicí", ale pak se mi ztratí kurzor a není vidět??? Pokud chci kurzor tak musím tuto funkci nechat zapnutou a nejde numerická klávesnice :( . Poradí někdo jak toto odstranit, jsem laik, ale nějaké to nastavení snad zvládnu.

Děkuji Michal
Michal77
Profil
Michal77:


Nikdo se s tímto nesetkal?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0