Autor Zpráva
Juandev
Profil
Děje se mi na druhém počítači, že Internet je náhle nedostupný. Používám Chrome a IE 9. IE 9 hlásí něco ve smyslu, že "danná stránka není nastavena pro přístup k internetu a že je chyba na portu Služba WWW (HTTP). Chrome hlásí nějakou chybu 102 jako, že server neodpovídá. Přitom kontrola připojení ukazuje vše ok, ping na danou stránku OK. Tedy spíše nějaká mě neznámá chyba uvnitř počítače: WVista. Firewall bych za tím neviděl, když se děje až po chvíli. Co to může být?


Navíc teda teďka koukám, že mi to mění URL. Chtěl jsem si stáhnout Google Chrome co to udělá, ale koukám, že URL kam mě to hodilo je googleadservices.com...nějaká příšerná změť, pak &ohost=www.google.cz...změť pak &adurl=http://clickserve.dartsearch.net - což je mi nějaký podezřelý, protože na tomto počítači mě to normálně hodí na .google.com/chrome/browser/desktop/index.html
aDAm
Profil
máš tam asi nějaký vir apod.
Juandev
Profil
aDAm:
Vir tam byl, dal jsem odstranit, odstranilo se až na jeden soubor, který zmizel. Testoval jsem znovu - žádný vir to nyní nevidí.
Fisir
Profil
Reaguji na Juandeva:
Tak se asi zažral hluboko do systému. Doporučuji reinstalaci nebo návštěvu odborníka.
Juandev
Profil
Fisir:
No, asi to naformátuju, alespoň se vyčistí a uvolní. Jen teď řeším problém se zraceným CD.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0