Autor Zpráva
Juandev
Profil
Je tohle dobrej antivirák, nebo to mám hodit do koše a nainstalovat tam něco jiného? Osobně těm win udělátkům moc nevěřím.
Fisir
Profil
Reaguji na Juandeva:
To budou webdesignéři asi těžko vědět.
lionel messi
Profil
Juandev:
Kľúčový antivír je ten, ktorý nosí každý užívateľ v hlave. Ak klikneš na každú blbosť a počas nočného pokoja sleduješ porno a podobne, veľmi nepomôže ani špičkový antivírus tajne vyvíjaný FBI.

Osobne som mal MSE na notebooku, z ktorého píšem tento príspevok, skoro 3 roky a prežil to bez ujmy. Osobne však preferujem Eset, hoci je platený (z free stojí za vyskúšanie Avira, má síce veľa falošných poplachov, na druhej strane vraj celkom spoľahlivo likviduje warezácky bordel, naopak do Avastu by som na základe negatívnej skúseností nešiel).
liska
Profil
Cha, hezky řečeno! Já mám taky Eset.. http://www.eset.com/cz/domacnosti/pro-windows/ ....a v pohodě mi stačí ten nejlacinější z toho přehledu. Mám radost, že volba padla na správného výrobce :-)
aDAm
Profil
kdo chce dobrovolně vyhazovat prachy virovým společnostem nechť klidně utrácí za viry typu esset, avats apod, jinak stačí essentials a neklikat bezhlavě na vše na co se dá i nedá
Juandev
Profil
aDAm:
Tak slyšel jsem takové historky, že při správném používání inrnetu stačí Firewall.
aDAm
Profil
tak to není historka ale pravda....již několik let nemám na pc žáden "anti"vir, odhadem tak 6-8let, možná déle a jsem bez virů. Tedy občas se stalo že sem něco chytl, protože jsem potřeboval najít něco na warezu, ale nic co by nělo jednorázovými nástroji odstranit.
Juandev
Profil
aDAm:
Dobré, no já jsem právě zjistil, že Avast mi blokuje některé funkce, tak šel do kytek.
Roman Plencner
Profil
Juandev:

Je tohle dobrej antivirák, nebo to mám hodit do koše a nainstalovat tam něco jiného?

=používal som roky Microsoft Security Essentials s občasnou kontrolou notebooku cez Eset Online Scanner, všetko bez problémov.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0